GeForce NOW obsługuje teraz natywnie M1 Mac i Chrome

przez Eryk

W zeszłym roku Nvidia oficjalnie uruchomiła usługę gier w chmurze GeForce NOW. Początkowo obsługiwane były komputery Mac i Windows oraz urządzenia z systemem Android. Gracze na iOS mogą teraz grać również dzięki integracji Safari. Jak ogłasza Nvidia, dostępna jest kolejna aktualizacja usługi gier w chmurze.

zdjecie: nvidia

GeForce NOW na komputerach Mac M1

W poście na blogu, Nvidia ogłosiła kolejną aktualizację swojej aplikacji GeForce NOW dla komputerów Mac. Najważniejszym punktem wersji 2.0.27 jest natywna obsługa chipa M1, który jest używany w nowym Macu mini oraz 13-calowym MacBooku Pro i MacBooku Air. Poprzednia wersja 2.0.26 nadal musiała opierać się na Rosetcie (dynamicznej translacji plików binarnych firmy Apple z x86 do kodu ARM).

Nvidia ogłasza również, że usługa przesyłania strumieniowego może być teraz oficjalnie używana w przeglądarce Chrome pod macOS i Windows. Usługę można uruchomić na play.geforcenow.com.

Usługa GeForce NOW uzyskuje dostęp do bibliotek graczy Steam, Uplay, Epic Games Store, a ostatnio GOG i umożliwia strumieniowanie wybranych tytułów, w tym Fortnite, który został zablokowany na iOS. Usługa GeForce NOW oferuje obecnie możliwość grania w około 2000 gier za pośrednictwem strumienia, o ile są one własnością gracza. Usługa jest dostępna bezpłatnie, jeśli chcesz zaakceptować długi czas oczekiwania. Odpowiednia gra może być następnie transmitowana przez godzinę. Jeśli chcesz grać dłużej w sesji i najlepiej uniknąć czasu oczekiwania, możesz zapewnić 6-miesięczne członkostwo założycielskie za 125 zlotych. Ze względu na duży popyt miesięczne członkostwa są obecnie wyprzedane.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej