macOS Monterey Beta 6 dostępna dla deweloperów

Apple udostępniło szóstą betę macOS 12 Monterey dla zarejestrowanych deweloperów. Ta nadchodząca aktualizacja dla macOS jest znacznie opóźniona i mało prawdopodobne, aby została wydana w tym samym czasie co iOS 15 i iPadOS 15, ale przyniesie niektóre z ich nowych funkcji na Maca. Nowa beta 6 prawdopodobnie dotyczy głównie ogólnych usprawnień wydajności i poprawek błędów. Czy zauważyliście jakieś istotne innowacje poza tym?

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem szóstą betę macOS 12 Monterey do pobrania dla zarejestrowanych deweloperów. Ta nowa beta następuje około trzy tygodnie po dystrybucji poprzedniej wersji testowej nadchodzącej aktualizacji dla Mac.

macOS Monterey
macOS Monterey

Aby zainstalować szóstą betę macOS Monterey, należy uruchomić pobieranie jak zwykle w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania.

macOS Monterey prawdopodobnie zostanie wydany nieco później niż iOS 15

Apple ma już gotową siódmą betę iOS 15 i iPadOS 15 dla zarejestrowanych deweloperów, a watchOS 8 i tvOS 15 również są w etapie dalszych prac. Należy się więc spodziewać, że macOS Monterey zostanie udostępniony publicznie nieco później niż pozostałe aktualizacje.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej