Nowe modele iPad Pro M2 zostaną ogłoszone „w najbliższych dniach”

przez Eryk

Apple ogłosi nowe 11- i 12,9-calowe modele iPada Pro w ciągu „kilku dni”, twierdzi renomowany dziennikarz Bloomberga Mark Gurman w swoim najnowszym newsletterze Power On.

iPad Pro M2

Nowe modele iPad Pro M2

Nowe 11- i 12,9-calowe modele o kodowej nazwie J617 i J620 będą pierwszą aktualizacją iPadów z wyższej półki od kwietnia 2021 roku, kiedy to oba modele zyskały układ M1 i nowy 12,9-calowy wyświetlacz mini-LED. Oczekuje się, że iPad Pro po raz pierwszy od półtora roku otrzyma układ M2, który zapewni mu większą wydajność i prawdopodobnie nowe możliwości ładowania.

Jeśli chodzi o design, nowe iPady będą wyglądać tak samo jak obecne modele, bez większych zmian. Pierwsze plotki mówiły, że mniejszy, 11-calowy model zyska wyświetlacz mini-LED, który obecnie jest dostępny tylko w większym, 12,9-calowym modelu.

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, nowe modele iPada Pro mogą być wyposażone w funkcję ładowania MagSafe. Istnieje także możliwość, że nowe modele iPada Pro będą wyposażone w funkcję ładowania bezprzewodowego, dzięki której użytkownicy będą mogli ładować iPhone’a lub słuchawki AirPods z tyłu iPada.

W związku z oczekiwanymi zmianami w iPadach, Apple nie planuje już październikowego wydarzenia. Oczekuje się, że Apple zaprezentuje nowe iPady i aktualizacje linii komputerów Mac poprzez komunikaty prasowe i aktualizacje na swojej stronie internetowej.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.