Pierwsze bety systemów iOS 15.3 i iPadOS 15.3

przez Eryk

Apple udostępniło deweloperom do testów pierwsze bety nadchodzących aktualizacji iOS 15.3 i iPadOS 15.3. Nowe oprogramowanie pojawi się cztery dni po premierze iOS 15.2 i iPadOS 15.2.

Pierwsze bety systemów iOS 15.3 i iPadOS 15.3
iOS 15.3 i iPadOS 15.3

Pierwsze bety systemów iOS 15.3 i iPadOS 15.3

iOS i iPadOS 15.3 można pobrać za pośrednictwem Apple Developer Center po zainstalowaniu odpowiedniego profilu na iPhonie lub iPadzie.

iOS 15.3 wyciekł po tym, jak odkryto, że linki były dołączone, ale ukryte na stronie Apple dla deweloperów, sugerując, że beta była planowana do wydania wczoraj wraz z pierwszą betą macOS 12.2, ale wstrzymana z nieznanych powodów.

Nie wiemy jeszcze, co może być zawarte w nowych aktualizacjach iOS i iPadOS 15.3, ale nasze wstępne spojrzenie na pliki do pobrania sugeruje, że zmiany są niewielkie. Jest kilka funkcji, które Apple musi jeszcze wdrożyć, takich jak Universal Control i wsparcie dla identyfikatorów w aplikacji Wallet.

Uniwersalne sterowanie pozwoli wielu komputerów Mac i iPadów być kontrolowane za pomocą tej samej klawiatury i myszy, a Apple niedawno powiedział, że funkcja pojawi się na wiosnę. Na podstawie braku oznak tych funkcji w tej pierwszej wersji beta, wydaje się, że Apple będzie wstrzymać się z obsługą ich do iOS 15.4.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej