Prezentacja iPada Pro M2 już dziś

przez Eryk

Apple wykorzysta dzisiejszy wtorek, aby zapowiedzieć nowego iPada Pro z układem M2. Tak uważa zazwyczaj dobrze poinformowany pracownik Apple Mark Gurman z Bloomberga.

Prezentacja iPada Pro M2 już dziś

Prezentacja iPada Pro M2

W ostatni weekend Mark Gurman poinformował, że to tylko kwestia dni, kiedy Apple zaprezentuje nowe 11- i 12,9-calowe iPady Pro. Teraz informator Apple staje się bardziej konkretny i zapowiada, że oczekiwanie skończy się już dziś, we wtorek. Można założyć, że Apple potwierdzi nowego iPada Pro w komunikacie prasowym wczesnym popołudniem.

Nie będzie żadnych znaczących zmian w projekcie, więc nie będzie dużej przebudowy. Mówi się, że Apple wykorzysta w nowym iPadzie Pro ten sam układ M2, który jest już używany w obecnym MacBooku Air. Omawiane jest także zastosowanie złącza MagSafe. Nie wiadomo jeszcze, czy i jak Apple to zrealizuje. Ponadto prawdopodobnie nastąpi dalsza selektywna poprawa.

iPad Pro M2

W sklepie Apple można zobaczyć, że iPad Pro został już wyprzedany. Jest to kolejna oznaka ogłoszenia w odpowiednim czasie.

Oprócz iPada Pro, Apple może ogłosić dziś nowego iPada (10. generacji). Nowy model podstawowy ma mieć 10,5-calowy wyświetlacz, układ A14, port USB-C, 5G i Touch ID w przycisku zasilania.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej