Prezentacja iPhone 14 będzie miała miejsce 7 września

przez Eryk

Wielkimi krokami zbliżamy się do „gorącej” jesieni Apple i kolejnego keynote Apple. Teraz padła pierwsza konkretna data. Zgodnie z tym, wrześniowy keynote Apple odbędzie się 7 września.

Prezentacja iPhone 14

Prezentacja iPhone 14 odbędzie się 7 września

Kiedy odbędzie się wrześniowy keynote Apple? Według osoby wtajemniczonej w sprawy Apple, Marka Gurmana, 7 września Apple ogłosi nową serie iPhone’ów 14. Gurman twierdzi, że otrzymał tę informację od osób wtajemniczonych w ta sprawę.

Jednak iPhone 14 i iPhone 14 Pro nie będą jedynymi produktami, które zostaną zaprezentowane w tym dniu. Oprócz rodziny iPhone 14 spodziewana jest zapowiedź Apple Watch 8. W jakim stopniu Apple zaprezentuje również słuchawki AirPods Pro 2 lub nowe. Nie wiadomo jeszcze, czy Apple zaprezentuje słuchawki AirPods Pro 2 lub nowego iPada klasy podstawowej. A propos, przedsprzedaż nowych modeli iPhone’a ma się rozpocząć 9 września, a faktyczne rozpoczęcie sprzedaży nastąpi 16 września.

Podsumowując, spodziewamy się nowych modeli iPhone 14 (Pro). Oprócz 6,1-calowego iPhone’a 14 i 6,7-calowego iPhone’a 14 Max, spodziewamy się 6,1-calowego iPhone’a 14 Pro i 6,7-calowego iPhone’a 14 Pro Max. Szczególnie modele Pro mają zrobić bardzo duży krok naprzód. Mówi się o okrągłym i pillarowym wcięciu wyświetlacza, o always-on display, o układzie A16, o ulepszonym układzie 5G i o mocniejszym systemie aparatów fotograficznych, w tym o szerokokątnym aparacie 48MP.

Do tego dołączą trzy nowe modele Apple Watch. Oprócz Apple Watch 8 jako bezpośredniego następcy Series 7, spodziewany jest nowy model sportowy typu rugged z tytanową obudową, większym wyświetlaczem, dłuższym czasem pracy baterii i nowymi funkcjami fitness. Mówi się również, że w przygotowaniu jest nowy Apple Watch SE.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej