Co tak naprawdę potrafi CleanMyMac X?

przez Eryk

CleanMyMac X oferuje obsługę M1

Dopiero co skończyłeś wiosenne porządki w swoim domu, a już czeka Cię kolejne wielkie sprzątanie: Pliki znajdujące się na Twoim komputerze. Jest to o wiele trudniejsze zadanie, ponieważ bezużyteczne, zduplikowane i zbędne dane są często ukryte i nie do wyśledzenia. Rozwiązanie to nosi nazwę CleanMyMac X! Pokażemy Ci narzędzie, a na dodatek damy Ci ekskluzywny rabat!

Co tak naprawdę potrafi CleanMyMac X?
CleanMyMac X to uniwersalny zestaw do uświetnienia Maca

Pobierz CleanMyMac: zniżki na licencje dla czytelników AppleTalk

O ile sprzątanie domu może polegać na przemieszczaniu się po pokojach ścierać kurze, o tyle sprzątanie w komputerze raczej zawsze przypomina szukanie czegoś niewidocznego. Gdzie zacząć, gdzie się zatrzymać, gdzie w ogóle szukać? Gdyby tylko Mac nie był tak powolny! I jak mam się zorientować w tym całym bałaganie?

Spokojnie, pomoc jest w zasięgu ręki! Ponieważ nie musisz wykonywać tego zadania samodzielnie. Programiści z firmy MacPaw stworzyli CleanMyMac wiele lat temu specjalnie z myślą o tym problemie. Zanim przejdziemy do funkcjonalności i możliwości programu, należy najpierw podkreślić, że MacPaw to renomowana firma, a CleanMyMac jest nie tylko dostępny w AppStore, ale również rekomendowany tam przez Apple. Ale werdykt poprzednich użytkowników jest również imponujący: średnia ocen 4,4 gwiazdek mówi sama za siebie.

Wszechstronne funkcje

Najnowszą wersję programu, który w nawiązaniu do iPhone’a został ochrzczony mianem CleanMyMac X, śmiało można nazwać szwajcarskim scyzorykiem wśród programów czyszczących. W jego zakresie znajduje się nie mniej niż 49 narzędzi, dzięki którym można szybko i konkretnie znaleźć niepotrzebne pliki i dokładnie się ich pozbyć. Jednocześnie każde usunięcie zbędnych, wadliwych lub niechcianych plików zwiększa szybkość działania Twojego Maca.

CleanMyMac X zastępuje dziesiątki narzędzi do optymalizacji Maców

Co więcej, CleanMyMac X mądrze organizuje dostępną przestrzeń i podświetla zakamarki komputera, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Najważniejsze jest to, że na dłuższą metę będziesz lepiej zorganizowany i w pełni wykorzystasz miejsce na swoim komputerze Mac – a co najważniejsze, nie będziesz musiał borykać się z tym samym problemem kilka tygodni później.

Przy okazji program zwalcza również specyficzne dla komputerów Mac złośliwe oprogramowanie, programy szpiegujące, wirusy lub tak zwane minery kryptowalutowe i w ten sposób dodatkowo chroni Twój komputer. Dzięki stałym aktualizacjom CleanMyMac X chroni Cię również przed przyszłymi zagrożeniami. Najnowsza wersja jest również zoptymalizowana pod kątem Apple Silicon, więc nie należy się spodziewać problemów z kompatybilnością.

Po prostu proste

Twórcy CleanMyMac X, podobnie jak zdecydowane umysły w firmie Apple, zrozumieli, że najlepszy interfejs użytkownika to taki, w którym nie można niczego pominąć. W związku z tym, gdy otworzysz program czyszczący, zauważysz, że jest on uporządkowany. Oprócz sekcji podzielonych według rodzaju pomocy, której potrzebujesz (Czyszczenie, Ochrona, Szybkość, Aplikacje i Pliki), jest duży przycisk oznaczony jako „Skanuj”. Do pierwszego wyniku czyszczenia można przejść, klikając na niego. Następnie zobaczysz wszystkie pliki, których możesz się bezpiecznie pozbyć, tzn. tylko te, które są naprawdę niepotrzebne i tylko zagracają Twój Mac.

Podczas tego procesu tzw. bezpieczna baza danych MacPaw zapewnia, że żaden z Twoich ważnych plików nie zostanie utracony. Już drugim kliknięciem wydajesz polecenie, aby posprzątać. To jest to!

CleanMyMac X posprząta w w każdym zakątku systemu
CleanMyMac X posprząta w w każdym zakątku systemu

CleanMyMac X posprząta w w każdym zakątku systemu

Zasadniczo zaleca się pozostawienie programu otwartego i ” czuwanie” w tle. W ten sposób zawsze poinformuje Cię, czy dzieje się coś krytycznego lub czy procesy uniemożliwiają Ci optymalizację higieny danych. Poza zwykłym czyszczeniem śmieci CleanMyMac X oferuje niezliczoną liczbę innych funkcji, z których wszystkie są łatwo dostępne i szybkie w użyciu. Możesz między innymi łatwo sprawdzić prędkość pobierania, sprawdzić pojemność Dropbox (jeśli masz konto i jesteś zalogowany), przeprowadzić diagnostykę sieci Wi-Fi i uzyskać różne informacje na temat jej użytkowania.

Jak przyspieszyć Maca

Oczywiście CleanMyMac X posiada również kreatora, który jest zawsze do Twojej dyspozycji, wystarczy jedno kliknięcie. Kolejna specjalna funkcja znajduje się w sekcji Aplikacje, gdzie można wyraźnie zobaczyć, co pozostało z niechcianych aplikacji, które są niewidoczne dla Ciebie są nadal w komputerze Mac. Możesz również odinstalować je całkowicie i w eleganckim stylu za pomocą jednego kliknięcia.

Przy okazji, czytelnicy AppleTalk otrzymają zniżki na roczne Subskrypcje lub Jednorazowy zakup CleanMyMac X. Wszystko co musisz zrobić to wejść na poniższy link i tam kupić Subskrypcje lub Jednorazowo Program CleanMyMac X: https://macpaw.app/appletalk.

Related Posts

2 komentarze

gort 21 listopada, 2021 - 12:27

Po kliknięciu w link cena jest taka sama jak normalnie

Reply
Eryk 21 listopada, 2021 - 14:48

Mi pokazuje nizsza cene niz normalnie. Co pokazuje dokładnie u ciebie ??

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej