Wydanie iOS 14.5 jeszcze dziś

Apple planuje wydać iOS 14.5 najpóźniej dzisiaj, według mediów, takich jak The New York Times i brytyjski Financial Times. Aktualizacja oprogramowania jest w fazie testów beta od 1 lutego i ma długą listę nowych funkcji, w tym możliwość odblokowania iPhone’a z Face ID podczas noszenia maski z pomocą Apple Watch.

Wydanie iOS 14.5 jeszcze dziś

iOS 14.5 jeszcze dziś

iOS 14.5 wprowadza także obsługę 5G w trybie Dual-SIM w modelach iPhone’a 12, nowe funkcje podobne do Waze w Mapach Apple, strumieniowe przesyłanie AirPlay 2 dla treningów Apple Fitness+, nowe emoji, nowe głosy Siri, obsługę kontrolerów do gier PlayStation 5 i Xbox Series X, przeprojektowaną aplikację Apple Podcasts, poprawkę błędu Battery Health dla modeli iPhone’a 11 i wiele innych.

Apple wcześniej potwierdził, że iOS 14.5, iPadOS 14.5, i tvOS 14.5 zostaną wydane w tym tygodniu. Aktualizacje oprogramowania zostaną prawdopodobnie wydane około godziny 10 rano czasu pacyficznego, jak zwykle (zobacz naszą listę innych stref czasowych). Prawdopodobnie w tym tygodniu możemy spodziewać się także premiery macOS 11.3, gdyż wersja Release Candidate została udostępniona w zeszłym tygodniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *