Xbox Cloud Gaming dla iPhone’a i iPada startuje jutro

przez Eryk
1 komentarzy

Microsoft ogłosił, że jego przeglądarkowa usługa Xbox Cloud Gaming zostanie uruchomiona w wersji beta dla wybranych użytkowników iPhone’ów i iPadów już jutro.

Xbox Cloud Gaming

Xbox Cloud Gaming dla iPhone’a i iPada startuje jutro

Pod koniec ubiegłego roku Microsoft ogłosił, że jeszcze w tym roku udostępni swoją usługę gier xCloud na większej liczbie urządzeń. Od jutra, wtorku (20 kwietnia 2021), Microsoft wyśle zaproszenia do wybranych członków Xbox Game Pass Ultimate, aby przetestować ograniczoną betę Xbox Cloud Gaming dla komputerów PC z systemem Windows 10 oraz telefonów i tabletów Apple za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Zacznij od ponad 100 tytułów gier Xbox Game Pass.

Początkowo wszystko to dzieje się w dość ograniczonej formie. Microsoft chce wykorzystać ograniczoną betę do zdobycia doświadczenia. Mówi, że będzie stale zapraszać i dodawać kolejnych użytkowników we wszystkich 22 krajach, w których usługa jest oferowana (Polska jest uwzględniona).

Plan Microsoftu jest szybko w najbliższych miesiącach udostępnić dla wszystkich członków Xbox Game Pass Ultimate, dając więcej możliwości ludziom gry Xbox w zupełnie nowy sposób. Osoby, które otrzymają zaproszenie, będą potrzebowały jedynie kompatybilnego kontrolera Bluetooth lub USB, lub będą mogły użyć niestandardowych kontrolerów dotykowych dla ponad 50 gier, aby rozpocząć grę i testowanie.

Powiązane Wpisy

1 komentarzy

Darek 03/05/2021 - 08:01

Posiada ktoś ta możliwość i może testować ? Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć jak to działa.

Odpowiedz

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej