AirPods Max: niektórzy właściciele słuchawek narzekają na kondensację w nausznikach

przez Eryk

Od czasu premiery słuchawek AirPods Max 15 grudnia rośnie liczba skarg od czytelników MacRumors, którzy napotkali problem z kondensacją.

zdjecie: Jordan921

Użytkownicy AirPods Max narzekają na kondensację

Niektórzy właściciele urządzeń AirPods , którzy nosili słuchawki przez dłuższy czas, zauważyli kondensację wody wewnątrz nauszników. Od czytelnika MacRumors ssong:

Więc mam swoje AirPods przez niecały tydzień i zauważyłem, że po dłuższym użytkowaniu w nauszniku jest przyzwoita ilość kondensacji, jest to dość zauważalne, gdy zdejmiesz poduszki nauszne z muszli.

Wydaje się, że kondensacja zachodzi niezależnie od temperatury, a większość ludzi zgłosiła, że widzi ją po kilku godzinach użytkowania, ale dla niektórych pojawia się w ciągu godziny lub dwóch. Jeden użytkownik twierdził, że kondensacja doprowadziła do problemów z aktywną redukcją szumów, ale nie zostało to powtórzone przez innych właścicieli AirPods Max i nikt inny nie zgłosił problemów spowodowanych kondensacją.

Inni właściciele AirPods Max powiedzieli, że ten sam problem wystąpił w przypadku słuchawek innych marek. Uzytkownik JBGoode:

to na moim Sony WH1000XM3. Mam je od dawna i to nic nowego, uszy będą się pocić i będzie powstawac trochę kondensacji. Myślę, że jest to dość powszechne w przypadku tego typu słuchawek.

AirPods Max nie są wodoodporne, a osoby dotknięte kondensacją martwią się o żywotność słuchawek, w których gromadzą się kropelki wody. Nauszniki pozostają nienaruszone i pozostają suche pomimo kondensacji wewnątrz nauszników.

Niektórzy właściciele AirPods Max zwrócili słuchawki, podczas gdy inni wybrali AppleCare + na wypadek przyszłych problemów. Apple jeszcze nie skomentowało tej kwestii.

Jesli posiadasz rowniez taki problem, lub myslisz ze jest to normalne mozesz z checia oddac twoj komentarz ponizej.

via macrumors

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej