AirPods Max: Test potwierdza dane Apple dotyczące żywotności baterii

przez Eryk

Podczas gdy producenci są zbyt optymistyczni, jeśli chodzi o żywotność baterii swoich urządzeń, informacje Apple na ogół odpowiadają rzeczywistej wydajności. Nie powinno to jednak przeszkodzić nam spojrzeć na przebieg nowych AirPods Max, który musiał się sprawdzić w niektórych testach w różnych warunkach.

AirPods Max żywotność baterii

AirPods Max Testy zostały przeprowadzone przez agencję projektową w ramach promocji własnej stacji ładującej AirPods Max. To pokazuje, że Apple nawet niechętnie określał żywotność baterii. Tak więc Apple twierdzi:

  • Nawet 20 godzin słuchania na jednym ładowaniu przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu lub trybie kontaktu
  • Do 20 godzin odtwarzania filmów na jednym ładowaniu z włączonym dźwiękiem przestrzennym
  • Do 20 godzin rozmów na jednym ładowaniu
  • 5-minutowe ładowanie wystarczy na około 1,5 godziny słuchania

Na wynik testu dochodzi między innymi:

„W naszym teście użyliśmy w pełni naładowanych słuchawek AirPods Max i zapętliliśmy listę 100 najlepszych list odtwarzania Apple Music na iPhonie. Podnieśliśmy głośność do 75 procent z włączoną aktywną redukcją szumów. AirPods Max działały przez około 22 godziny, zanim sie wylaczyly”.

Ale w wyświetlaniu procentu baterii wystąpiła niedokładność. Chociaż nie jest to wazne w działaniu, może być jednak mylące. Wreszcie testerzy zwrócili również uwagę na Smart Case AirPods Max:

„Przetestowaliśmy oba – pozostawiając AirPods Max stacjonarnie poza inteligentnym etui i wkładając go do etui, aby zobaczyć, jak bardzo rozładowuje się bateria. Kiedy zostawiliśmy AirPods Max poza etui na 12 godzin, zauważyliśmy 5-procentowy spadek wyświetlanej żywotności baterii. Pozostawiliśmy je również w etui na 12 godzin, a także zauważyliśmy 5-procentowy spadek, zgodnie ze wskazanym przez Apple poziomem naładowania baterii,”

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej