Aktualizacja tvOS 15.2 i oprogramowanie HomePod 15.2 już dostępne – co nowego

przez Eryk

Aktualizacja tvOS 15.2 i HomePod Software 15.2 są dostępne do pobrania. Apple wykorzystuje początek nowego tygodnia, aby udostępnić różne aktualizacje. Po iOS 15.2, iPadOS 15.2, watchOS 8.3 i macOS Monterey 12.1, dostępne są już tvOS 15.2 i oprogramowanie HomePoda 15.2.

Aktualizacja tvOS 15.2 i oprogramowanie HomePod 15.2 już dostępne
Foto: Apple

Aktualizacja tvOS 15.2 i oprogramowanie HomePod 15.2 już dostępne – co nowego

Apple właśnie udostępniło tvOS 15.2 dla Apple TV. W fazie beta nie natknęliśmy się na żadne godne uwagi innowacje, więc zakładamy, że twórcy pracowali wyłącznie pod maską, eliminując błędy i optymalizując działanie systemu.

Jak zwykle, można wygodnie zainstalować tvOS 15.2 poprzez AppleTV -> Ustawienia -> System -> Aktualizacje oprogramowania -> „Aktualizuj oprogramowanie”.

HomePod i HomePod mini również otrzymały aktualizację. Można już pobrać i zainstalować oprogramowanie HomePod w wersji 15.2. W informacjach o wydaniu podano

W wersji oprogramowania 15.2 wprowadzono subskrypcję Apple Music Voice, nowy typ subskrypcji umożliwiający dostęp do muzyki za pośrednictwem Siri. Rozszerza także rozpoznawanie głosu Siri na więcej języków. Ta aktualizacja zawiera również poprawki wydajności i stabilności.

Aktualizację dla HomePod (mini) można zainstalować za pośrednictwem aplikacji Home na iPhonie / iPadzie.

Niektóre funkcje mogą nie być dostępne we wszystkich regionach lub na wszystkich urządzeniach Apple. Aby uzyskać informacje na temat zawartości związanej z zabezpieczeniami w aktualizacjach oprogramowania Apple, odwiedź tę witrynę internetową.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej