Amazon Prime drożeje w Niemczech

przez Eryk

Amazon Prime drożeje. To krótkie i zwięzłe podsumowanie informacji, jakie Amazon ma w tej chwili w zanadrzu dla swoich subskrybentów Prime. Od września zamiast 69 euro rocznie trzeba będzie zapłacić 89,90 euro. Ale nawet jeśli płacisz co miesiąc, cena wzrośnie.

Amazon Prime drożeje w Niemczech

Amazon podnosi ceny za usługę Prime

W ostatnich miesiącach pojawiały się już informacje, że zbliża się podwyżka cen abonamentu Prime. Po tym, jak muzyczny serwis streamingowy „Amazon Music Unlimited” zdrożał już w zeszłym miesiącu, teraz Amazon podnosi ceny za subskrypcję Prime od 15 września. Jeśli zdecydujesz się płacić rocznie, będziesz musiał zapłacić 89,99 euro zamiast 69 euro od daty wejścia w życie. W przypadku płatności miesięcznych, zamiast 7,99 euro trzeba będzie zapłacić 8,99 euro. Wzrośnie też cena abonamentu Prime dla studentów. W przyszłości trzeba będzie zapłacić 44,90 euro zamiast 34 euro (4,99 euro zamiast 3,99 euro, jeśli płacimy miesięcznie). Jeśli jesteś już subskrybentem Prime, wzrost ceny będzie należny w kolejnym terminie płatności.

Amazon Prime drożeje

Wzrost cen uzasadniony jest „istotnymi zmianami kosztów”. Oczywiście tylko Ty możesz zdecydować, w jakim stopniu chcesz zaakceptować wzrost ceny. Skok z 69 euro na 89,89 euro z pewnością nie jest mały i wynosi około 30 procent. Jeśli skorzystacie z całej oferty Prime, to i tak 89,90 euro powinno się wielu użytkownikom opłacić. Prime obejmuje „Free Premium Shipping”, „Prime Video”, „Prime Music”, „Free Photo Storage” i inne. Nawiasem mówiąc, ostatni wzrost cen miał miejsce w 2017 roku, czyli pięć lat temu. W tamtym okresie poszło z 49 euro na 69 euro. Jeśli zdecydujesz się teraz wykupić roczną subskrypcję Prime, przez rok nadal będziesz otrzymywać starą cenę, więc podwyżka cen zacznie obowiązywać dopiero po upływie 12 miesięcy.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, więc oznaczamy go jako reklamę. Kliknięcie na nią przeniesie Cię bezpośrednio do dostawcy. Jeśli zdecydujesz się na zakup w tym miejscu, otrzymamy niewielką prowizję. W kwestii ceny nic się dla Ciebie nie zmieni. Dziękujemy za wsparcie!

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej