Apple pracuje nad problemem migających lini na wyświetlaczu iPhone 14

przez Eryk

Apple przyznało, że użytkownicy iPhone’a 14 Pro, a konkretnie iPhone’a 14 Pro Max, mogą widzieć migające poziome linie na wyświetlaczu iPhone’a, gdy urządzenie jest włączone.

iPhone 14
Użytkownik forum MacRumors – Infernoqt

iPhone 14 Pro pokazuje migające poziome linie

W zeszłym miesiącu serwis MacRumors poinformował, że coraz większa liczba klientów iPhone’a 14 Pro opisuje, że na wyświetlaczu ich iPhone’ów podczas włączania urządzenia pojawiają się zielone i żółte poziome linie. Wówczas nie były znane dokładne szczegóły, w tym to, czy Apple zajmuje się tą sprawą, czy jest to problem sprzętowy lub programowy.

Apple pracuje nad problemem migających lini na wyświetlaczu iPhone’a

W nowej notatce firmy przyznano się do tego problemu i rozwiało obawy, że wynika on z wad sprzętowych, potwierdzając, że sprawa jest badana i wkrótce pojawi się aktualizacja iOS, która go rozwiąże. Klienci iPhone’a 14 Pro mogą „zgłaszać, że po włączeniu lub odblokowaniu telefonu na ekranie pojawiają się poziome linie” – czytamy w notatce opublikowanej przez serwis MacRumors.

System iOS 16.3 jest obecnie testowany przez deweloperów i uczestników publicznego programu beta, ale jego premiera jest spodziewana dopiero za kilka tygodni. W najbliższym czasie Apple może wydać iOS 16.2.1, po wydaniu w zeszłym miesiącu iOS 16.2, aby usunąć ten i inne błędy, z którymi borykają się użytkownicy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.