Apple przestaje podpisywać iOS 14.3, blokując możliwość zejscia z iOS 14.4

przez Eryk

Po wydaniu iOS 14.4 w zeszłym tygodniu, Apple przestał dziś podpisywać iOS 14.3. Oznacza to, że użytkownicy, którzy zaktualizowali swoje urządzenia do iOS 14.4, nie mogą już przejść na iOS 14.3.

Apple przestaje podpisywać iOS 14.3

iOS 14.4 przyniósł zmiany w aplikacji Aparat, poprawki błędów opóźnienia wprowadzania klawiatury, a także obsługuje nowe tarcze zegarka Apple Watch Unity. Wcześniej iOS 14.3 został wydany w grudniu 2020 roku z Apple ProRAW dla użytkowników iPhone’a 12 Pro, a także wsparciem dla AirPods Max i usługi Apple Fitness +.

Przywracanie starszych wersji iOS jest typowe dla osób z urządzeniami po jailbreaku. Przywrócenie iPhone’a lub iPada do poprzedniej wersji iOS może czasami być pomocne dla użytkowników, którzy napotykają poważne błędy po uaktualnieniu do najnowszej wersji iOS.

Jeśli napotkałeś jakiekolwiek poważne problemy z iOS 14.4, niestety będziesz musiał poczekać, aż dostępna będzie przyszła aktualizacja, zamiast przechodzić na iOS 14.3. Jedynym możliwym na razie downgrade’em jest wersja beta z niedawno wydanej wersji iOS 14.5 na iOS 14.4.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej