Deezer dostępny na HomePod (mini)

przez Eryk

Deezer właśnie potwierdził, że muzyczny serwis streamingowy może teraz odtwarzać na Apple HomePod (mini). W skrócie, Siri jest teraz dostępna na inteligentnych głośnikach Apple dla Deezer Premium, HiFi, Family i Student.

Deezer dostępny na HomePod (mini)

Deezer dostępny na HomePod (mini)

Deezer może być teraz ustawiony jako domyślny serwis muzyczny na Apple HomePod i HomePod mini, umożliwiając odtwarzanie utworów muzycznych przez Deezer na głośnikach Apple.

To sprawia, że serwis streamingu muzyki jest jednym z pierwszych dostawców, który może być odtwarzany bezpośrednio na HomePods. Dodatkowo, abonenci Deezer HiFi mogą słuchać muzyki w wysokiej jakości na głośnikach Apple.

Fani muzyki muszą tylko dodać Deezera jako usługę muzyczną do swojego HomePoda i poprosić Siri o odtworzenie utworu z katalogu Deezera zawierającego 73 miliony utworów. Do wybierania i odtwarzania utworów, wykonawców, albumów, ulubionych utworów lub list odtwarzania można użyć całego szeregu łatwych do zapamiętania poleceń. Polecenie „Hey Siri, play my flow” aktywuje również funkcję Flow – osobistą ścieżkę dźwiękową Deezera, która odtwarza niekończącą się mieszankę ulubionych utworów i odpowiednich nowości.

Jeśli Deezer nie jest ustawiony jako domyślna usługa muzyczna, trzeba będzie dodać „na Deezer” na końcu każdego polecenia, np. „Hej Siri, odtwórz 'Bad Bunny’ na Deezer” lub „Hej Siri, odtwórz 'Dance Monkey’ na Deezer”. Możesz także powiedzieć, czy lubisz, czy nie lubisz utworów oraz czy chcesz, aby zawartość była odtwarzana wielokrotnie lub w sposób losowy.

Abonenci Deezer HiFi mogą również słuchać utworów w wysokiej jakości dźwięku na swoich urządzeniach HomePod i HomePod mini. W Deezer HiFi Room można uzyskać dostęp do wszystkiego, od popularnych list odtwarzania HiFi Gold po zremasterowane albumy, a Siri zajmie się resztą.

Aby korzystać z Deezer na Apple HomePod lub HomePod mini, wystarczy uruchomić aplikację Deezer i połączyć swoje konto z odpowiednim głośnikiem w Ustawieniach.

Deezer dla HomePod i HomePod mini jest obecnie dostępny w Kanadzie, Australii, Francji, Niemczech, Japonii, Meksyku, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Istnieje jedno aktualne ograniczenie. Obecnie HomePod i HomePod mini nie obsługują podcastów, audiobooków ani treści radiowych nadawanych na żywo w serwisie Deezer.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej