Dziewiąta generacja iPada z szybszym procesorem i cieńszą konstrukcją spodziewana jesienią tego roku

przez Eryk

Prawdopodobnie jesienią tego roku Apple wprowadzi także nową generację iPada przeznaczoną dla klientów zwracających uwagę na cenę. Ten zaktualizowany iPad prawdopodobnie będzie trzymać się znanego projektu, ale Apple mówi się, że będzie pracowac nad wydajnością ponownie instalując szybszy procesor.

Dziewiąta generacja iPada
JuanMarcelFrancia / Pixabay

Dziewiąta generacja iPada spodziewana jesienią tego roku

Apple prawdopodobnie zaktualizuje również niedrogiego iPada tej jesieni. Dziewiąta generacja podstawowego iPada ma oferować lepszą wydajność, według Marka Gurmana z agencji Bloomberg, który ma dobre kontakty w Cupertino.

Jesienią ubiegłego roku Apple dało iPadowi procesor A12 Bionic, a dziewiąta generacja może teraz otrzymać jego następcę, A13. Oznaczałoby to, że ten najtańszy iPad nadal będzie miał wystarczające rezerwy mocy dla większości codziennych zadań przez wiele lat.

Design taniego iPada prawdopodobnie nie ulegnie większym zmianom


Jeśli chodzi o design nowego iPada, to Apple prawdopodobnie nie wprowadzi żadnych większych zmian. Tak jak poprzednio, spodziewany jest iPad z Touch ID i złączem Lightning. Nowa generacja ma być jednak nieco bardziej płaska. Podstawowy model iPada jest szczególnie popularny wśród nabywców zwracających uwagę na cenę, ale także wśród klientów z branży edukacyjnej. W czasie pandemii model ten był kupowany przez liczne szkoły, uniwersytety i inne instytucje edukacyjne w wielu krajach, co w niemałym stopniu przyczyniło się do wzrostu sprzedaży iPada przez Apple.

Tymczasem, duże zmiany są na horyzoncie dla nowej generacji iPad Mini, o ktorych juz wspominaliśmy.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej