iOS 14.5, iPadOS 14.5 i macOS 11.3: Beta 8 jest gotowa

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple udostępniło na własnych serwerach do pobrania betę 8 systemu iOS 14.5 oraz iPadOS 14.5. Dzięki temu zbliżamy się o krok do ostatecznej wersji. Nie powinno minąć wiele czasu, aż iOS 14.5 i iPadOS 14.5 będą dostępne do pobrania dla wszystkich.

iOS 14.5, iPadOS 14.5

Apple udostępnia betę 8 do iOS 14.5 i iPadOS 14.5

Od teraz zarejestrowani deweloperzy mają możliwość pobrania i zainstalowania bety 8 systemu iOS 14.5 oraz iPadOS 14.5. W ostatnich miesiącach Apple już sumiennie majstrował przy aktualizacji X.5 i wydał wszystkie rodzaje wersji beta.

Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że iOS 14.5 i iPadOS 14.5 to stosunkowo duże aktualizacje. W tym momencie nie chcemy zagłębiać się we wszystkie nowe funkcje, możecie je przeczytać głównie tutaj. Do najważniejszych innowacji należy z pewnością odblokowywanie iPhone’a za pomocą Apple Watch, gdy mamy na sobie maskę. Jest to jednak – jak już wspomniano – tylko jedna z wielu nowych funkcji, które przyniosą ze sobą nadchodzące aktualizacje.

W pełni spodziewamy się, że Apple wyda finalną wersję iOS 14.5 i iPadOS 14.5 jeszcze w tym miesiącu. W tym samym czasie, Apple ma ogłosić nowy sprzęt. Mamy tu na myśli przede wszystkim nowego iPada Pro. Zaproszenia na keynote zostały rozesłane późnym wieczorem. Impreza odbędzie się 20 kwietnia. Niewykluczone, że Apple opublikuje release candidate dla iOS 14.5 i iPadOS 14.5 w wieczór keynote, a finalną wersję niedługo później.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej