iOS 15.1 / iPadOS 15.1 i inne dostępne jako RC dla deweloperów

Apple zaprezentowało release candidate systemu iOS 15.1 oraz iPadOS 15.1. Jest ona dostępna dla zarejestrowanych deweloperów oraz testerów-ochotników i powinna być ostatnią wersją testową przed wydaniem nadchodzących aktualizacji, pod warunkiem, że nie pojawią się już żadne poważniejsze problemy. WatchOS 8.1 jest również dostępny w wersji RC, podobnie jak macOS Monterey.

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem zarejestrowanym deweloperom kandydata do wydania iOS 15.1 i iPadOS 15.1, a ochotniczy testerzy również mogą je pobrać i zainstalować. Ta wersja jest zazwyczaj ostatnią wersją nadchodzącej aktualizacji, która jest udostępniana deweloperom i publicznym beta testerom. O ile nie będzie ona nadal powodować poważnych błędów zgłoszonych przez deweloperów, trafi do wszystkich użytkowników jako ostateczna aktualizacja nieco później.

iOS 15.1 / iPadOS 15.1 i inne dostępne jako RC dla deweloperów
iOS 15.1

iOS 15.1 / iPadOS 15.1 i inne dostępne jako RC dla deweloperów

Wraz z RC iOS 15.1 i iPadOS 15.1 kończy się cykl beta iOS 15.1. Aktualizacja przynosi między innymi SharePlay i różne ulepszenia aparatu dla iPhone’a 13 Pro.

macOS Monterey i watchOS 8.1 również dostępne jako RC
Apple udostępniło również macOS Monterey jako Release Candidate dla deweloperów dziś wieczorem, więc miejmy nadzieję, że wolna od błędów wersja macOS Monterey czeka w skrzydłach dla wszystkich użytkowników.

watchOS 8.1 jest również dostępny jako wersja RC.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej