iOS 15.6, iPadOS 15.6, macOS 12.5, tvOS 15.6 i watchOS 8.7: Beta 1 już dostępne

przez Eryk

Kilka chwil temu firma Apple udostępniła wersję beta 1 systemów iOS 15.6 i iPadOS 15.6. Po tym jak kilka dni temu producent udostępnił finalną wersję iOS 15.5 i iPadOS 15.5 dla wszystkich, teraz trwa kolejna faza beta.

iOS 15.6

iOS 15.6 i iPadOS 15.6 pierwsza beta dostępna

Od teraz zarejestrowani deweloperzy mogą korzystać z systemów iOS 15.6 i iPadOS 15.6. Najłatwiej jest zainstalować program bezpośrednio na telefonie iPhone lub iPadzie, korzystając z opcji Ustawienia -> Ogólne -> Aktualizacja oprogramowania. Oczywiście w tym celu niezbędny jest odpowiedni profil beta.

Na razie nie możemy jeszcze powiedzieć, jakie nowości przyniesie nadchodząca aktualizacja x.6. Nadchodząca aktualizacja nie przyniesie wielkich zmian. 6 czerwca firma Apple zaprezentuje pierwszy podgląd systemów iOS 16 i iPadOS 16. Apple zarezerwuje główne innowacje dla tej aktualizacji, która ma się pojawić we wrześniu.

Gdy tylko pojawią się istotne nowości w systemach iOS 15.6 i iPadOS 15.6, będziemy o tym informować.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej