More

  iOS 15: Jak skorygować datę i czas na zdjęciach?

  W systemie iOS 15 aplikacja Zdjęcia otrzymała znaczącą aktualizację, która obejmuje bogatszy panel Info, umożliwiający wyświetlanie informacji o zdjęciu w bibliotece, takich jak aparat, obiektyw i czas otwarcia migawki, rozmiar pliku obrazu oraz miejsce pochodzenia zdjęcia, jeśli zostało ono zapisane w innej aplikacji.

  Kolejnym wartym uwagi dodatkiem jest możliwość skorygowania daty i czasu wykonanego zdjęcia. Oto jak to się robi w najnowszej becie deweloperskiej iOS 15.

  1. Uruchom aplikację Zdjęcia i wybierz zdjęcie
  2. Dotknij przycisku informacji (ikona „i” w kółku) pod zdjęciem.
  3. Wybierz opcję Skoryguj.
  4. Użyj kalendarza i wyboru czasu, aby ustawić nową datę i czas, a następnie dotknij ikony Gotowe.

  iOS 15: Jak skorygować datę i czas na zdjęciach?

  Ponadto w aplikacji Zdjęcia w systemie iOS 15 wprowadzono znaczną aktualizację funkcji Wspomnienia, które teraz mają nowy wygląd, integrację z Apple Music, bardziej interaktywny interfejs i bardziej inteligentne typy wspomnień, takie jak ulepszone wspomnienia o zwierzętach domowych, w tym możliwość rozpoznawania poszczególnych psów i kotów.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  5 KOMENTARZE

  1. Taka mała uwaga, przydałoby się coś zrobić z kolorem tytułu lub nieco inaczej sformatować ułożenie tekstu, w wielu artykułach tytuł zlewa się z białym tłem przez co staje się niewidoczny.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj