iOS 15: Jak skorygować datę i czas na zdjęciach?

przez Eryk

W systemie iOS 15 aplikacja Zdjęcia otrzymała znaczącą aktualizację, która obejmuje bogatszy panel Info, umożliwiający wyświetlanie informacji o zdjęciu w bibliotece, takich jak aparat, obiektyw i czas otwarcia migawki, rozmiar pliku obrazu oraz miejsce pochodzenia zdjęcia, jeśli zostało ono zapisane w innej aplikacji.

Kolejnym wartym uwagi dodatkiem jest możliwość skorygowania daty i czasu wykonanego zdjęcia. Oto jak to się robi w najnowszej becie deweloperskiej iOS 15.

  1. Uruchom aplikację Zdjęcia i wybierz zdjęcie
  2. Dotknij przycisku informacji (ikona „i” w kółku) pod zdjęciem.
  3. Wybierz opcję Skoryguj.
  4. Użyj kalendarza i wyboru czasu, aby ustawić nową datę i czas, a następnie dotknij ikony Gotowe.

iOS 15: Jak skorygować datę i czas na zdjęciach?

Ponadto w aplikacji Zdjęcia w systemie iOS 15 wprowadzono znaczną aktualizację funkcji Wspomnienia, które teraz mają nowy wygląd, integrację z Apple Music, bardziej interaktywny interfejs i bardziej inteligentne typy wspomnień, takie jak ulepszone wspomnienia o zwierzętach domowych, w tym możliwość rozpoznawania poszczególnych psów i kotów.

5 komentarzy

Avatar of rk_team88
rk_team88 20/06/2021 - 12:02

Taka mała uwaga, przydałoby się coś zrobić z kolorem tytułu lub nieco inaczej sformatować ułożenie tekstu, w wielu artykułach tytuł zlewa się z białym tłem przez co staje się niewidoczny.

Odpowiedz
Avatar of Eryk
Eryk 20/06/2021 - 12:05

Pomyślimy i zrobimy. Dziękuje za Feedback

Odpowiedz
Avatar of Tomek
Tomek 20/06/2021 - 17:31

Tez już nad tym rozmyślalem żeby to napisać, bo w niektórych Tematach naprawdę ciężko przeczytać

Odpowiedz
Avatar of Tomek
Tomek 20/06/2021 - 17:32

ale ogólnie fajny blog, podoba mi sie

Odpowiedz
Avatar of Eryk
Eryk 20/06/2021 - 19:24

dziękuję

Odpowiedz

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej