iOS 15: Jak skorygować datę i czas na zdjęciach?

przez Eryk

W systemie iOS 15 aplikacja Zdjęcia otrzymała znaczącą aktualizację, która obejmuje bogatszy panel Info, umożliwiający wyświetlanie informacji o zdjęciu w bibliotece, takich jak aparat, obiektyw i czas otwarcia migawki, rozmiar pliku obrazu oraz miejsce pochodzenia zdjęcia, jeśli zostało ono zapisane w innej aplikacji.

Kolejnym wartym uwagi dodatkiem jest możliwość skorygowania daty i czasu wykonanego zdjęcia. Oto jak to się robi w najnowszej becie deweloperskiej iOS 15.

  1. Uruchom aplikację Zdjęcia i wybierz zdjęcie
  2. Dotknij przycisku informacji (ikona „i” w kółku) pod zdjęciem.
  3. Wybierz opcję Skoryguj.
  4. Użyj kalendarza i wyboru czasu, aby ustawić nową datę i czas, a następnie dotknij ikony Gotowe.

iOS 15: Jak skorygować datę i czas na zdjęciach?

Ponadto w aplikacji Zdjęcia w systemie iOS 15 wprowadzono znaczną aktualizację funkcji Wspomnienia, które teraz mają nowy wygląd, integrację z Apple Music, bardziej interaktywny interfejs i bardziej inteligentne typy wspomnień, takie jak ulepszone wspomnienia o zwierzętach domowych, w tym możliwość rozpoznawania poszczególnych psów i kotów.

Related Posts

7 komentarzy

rk_team88 20 czerwca, 2021 - 12:02

Taka mała uwaga, przydałoby się coś zrobić z kolorem tytułu lub nieco inaczej sformatować ułożenie tekstu, w wielu artykułach tytuł zlewa się z białym tłem przez co staje się niewidoczny.

Reply
Eryk 20 czerwca, 2021 - 12:05

Pomyślimy i zrobimy. Dziękuje za Feedback

Reply
Tomek 20 czerwca, 2021 - 17:31

Tez już nad tym rozmyślalem żeby to napisać, bo w niektórych Tematach naprawdę ciężko przeczytać

Reply
Tomek 20 czerwca, 2021 - 17:32

ale ogólnie fajny blog, podoba mi sie

Reply
Eryk 20 czerwca, 2021 - 19:24

dziękuję

Reply
Gregor 20 lipca, 2022 - 09:23

Wszystko fajnie super , tylko jak skorygowac date dla wielu zdjec :)? Zaznaczywszy pare zdjec nie ma opcji skorygowania daty ( zaznaczone zdjecia sa z tego samego dnia ) z gory dziekuje za pomoc , pozdrawiam

Reply
Darek 21 lipca, 2022 - 14:10

Aktualnie posiadam iOS 16, dlatego nie mam pojęcia czy w iOS 15 jest tez ta możliwość po wyborze kilku zdjęć. W iOS 16 wybierasz pare zdjęć, potem po prawej na dół kliknąć w ikonkę z trzema kropkami i tam pokazuje możliwość skorygować datę i czas lub skorygować miejsce dla wybranych zdjęć.

Reply

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej