iOS 16.1 Beta 5 i iPadOS 16.1 Beta 6 dostępne

przez Eryk

Systemy iOS 16 i iPadOS 16 są w obiegu już od kilku tygodni. Niektórzy z was pewnie już dokonali aktualizacji, inni mogą się jeszcze wahać. W niektórych miejscach Apple musi jeszcze popracować nad wprowadzeniem takich funkcji, jak wspólna biblioteka zdjęć, i nad dalszym szlifowaniem systemów. Dlatego iOS 16.1 od dłuższego czasu znajduje się w fazie beta testów, a teraz piąta wersja testowa jest dostępna dla deweloperów.

iOS 16.1

iOS 16.1 Beta 5 i iPadOS 16.1 Beta 6 dostępne

Pierwsza beta zawierała przygotowania do obsługi Matter, wsparcie API dla działań na żywo i wiele innych. W drugim dostosowano wyświetlanie procentów baterii i naprawiono błąd związany z kopiowaniem. Trzeci przyniósł uproszczone zarządzanie kombinacjami tapet. W czwartym przypadku Dynamic Island została wyposażona w szarą ramkę, jeśli użyto ciemnego tła. Zobaczymy, czy w Becie 5 pojawią się również nowości.

Oczywiście dotyczy to także deweloperskiej bety 5 systemu iPadOS 16.1, ponieważ system dla tabletów nie ma jeszcze oficjalnie wszystkich innowacji pod maską, a Apple ma jeszcze nad czym pracować.

Osoby, które mają profil dewelopera na swoim urządzeniu, mogą dokonać aktualizacji natychmiast, za pośrednictwem OTA lub iTunes.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.