iOS 16.3 rozwiązuje problem z poziomymi liniami na iPhone’ie 14 Pro Max

przez Eryk

iOS 16.3 rozwiązuje problem polegający na tym, że na niektórych iPhone’ach 14 Pro Max, gdy są włączone lub odblokowane, na ekranie pojawiały się poziome linie – informuje Apple w informacjach o wydaniu aktualizacji oprogramowania, która znajduje się w końcowej fazie testów beta.

problem z poziomymi liniami na iPhone'ie 14 Pro Max
Użytkownik forum MacRumors – Infernoqt

iOS 16.3 rozwiązuje problem z poziomymi liniami na iPhone’ie 14 Pro Max

Apple przyznało się do tego problemu w swojej wewnętrznej notatce w zeszłym tygodniu i poinformowało, że wkrótce zostanie opracowana poprawka, ale nie jest jasne, co jest jego przyczyną ani ile urządzeń iPhone 14 Pro Max jest dotkniętych tym problemem. Poprawka wskazuje, że jest to problem związany z oprogramowaniem, a nie z wadą sprzętu, więc zainstalowanie iOS 16.3, gdy będzie dostępny, powinno rozwiązać problem u dotkniętych nim klientów.

Apple udostępnił deweloperom do testów wersję Release Candidate systemu iOS 16.3, a publiczne udostępnienie aktualizacji jest spodziewane w przyszłym tygodniu.

iOS 16.3 zawiera kilka nowych funkcji, w tym możliwość użycia fizycznego klucza bezpieczeństwa jako opcji dwuskładnikowego uwierzytelniania dla konta Apple ID, globalną dostępność zaawansowanej ochrony danych dla szerszego szyfrowania iCloud, wsparcie dla nowego głośnika HomePod drugiej generacji oraz nową tapetę Unity z okazji Black History Month.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej