iPad 10 z czytnikiem Touch ID – kamera FaceTime w formacie poziomym

przez Eryk

Jeszcze w tym roku Apple ogłosi nowego iPada klasy podstawowej. Obecnie zakładamy, że tak będzie w październiku. Jednak w trakcie przygotowań pojawiły się pewne sprzeczne stwierdzenia dotyczące projektu. W końcu będziemy musieli poczekać do momentu oficjalnego ogłoszenia, aby dowiedzieć się więcej.

iPad 10 z czytnikiem Touch ID

iPad 10 z czytnikiem Touch ID w przycisku włączania

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom Macotakara, iPad klasy podstawowej będzie wyposażony w czytnik Touch ID w przycisku power oraz w przesuniętą kamerę FaceTime. W tym kontekście koledzy powołują się na kilka chińskich źródeł, które twierdzą, że domniemane rendery iPada (10. generacji) udostępnione na początku tego miesiąca nie odzwierciedlają dokładnie położenia Touch ID i kamery FaceTime w urządzeniu.

Na renderach widać klasyczny przycisk Touch ID w przycisku głównym. Macotakara mówi jednak o przeniesieniu przez Apple Touch ID na przycisk włączania i wyłączania w iPadzie 10. Producent postępuje podobnie w przypadku iPada Air i iPada mini.

Raport mówi też, że kamera FaceTime zostanie przesunięta. Obecnie jest to format portretowy w górnej części. Mówi się, że Apple przesunęło kamerę FaceTime do formatu poziomego, aby Center Stage lepiej działało w wideotelefonii. Jeśli trzymasz iPada w trybie portretowym, kamera FaceTime powinna znaleźć się we właściwej ramce.

Ostatnio mówiło się, że Apple zamierza wprowadzić do nowego iPada kanciasty kształt, większy wyświetlacz, układ A14, 5G i port USB-C. Prawdopodobnie prawda leży gdzieś pośrodku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.