iPad Pro 2021 – pojawiły się renderingi

przez Eryk

Pojawiły się renderingi dla iPad Pro 2021. Ściśle mówiąc, istnieją rysunki CAD, które mają należeć do nadchodzącego 11-calowego iPada Pro. Na pierwszy rzut oka można rozpoznać tylko kilka zmian konstrukcyjnych, więc największe innowacje prawdopodobnie będą znajdować się wewnątrz obudowy.

iPad Pro 2021 – pojawiły się obrazy CAD

Według plotek Apple w tym roku zaprezentuje dwa nowe modele iPada Pro. MySmartPrice otrzymało renderingi CAD dla 11-calowego iPada Pro 2021. Według informacji urządzenie powinno, podobnie jak jego poprzednik, identyfikować nawet głębiny morskie. Pod względem długości i szerokości urządzenie powinno być minimalnie cieńsze. Dodatkowo należy wyregulować wnękę na głośnik na dole i na górze. Apple może nieco przesunąć małe otwory i użyć mniej otworów.

Plotki o iPadzie Pro 2021 krążą już od jakiegoś czasu. Nowy i szybszy procesor jest zawsze na pokładzie. Istnieją również spekulacje na temat chipa 5G. Od czasu do czasu można też wyczytać, że Apple – przynajmniej z modelem 12,9 cala – mógł polegać na mini wyświetlaczu LED. Ostatnio mówiło się, że prezentacja może się odbyć w marcu. W tym samym czasie Apple może zaprezentować nowego iPada mini.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej