iPhone 12 i iPhone 12 Pro Program serwisowy dla problemów z brakiem dźwięku

przez Eryk
0 komentarzy

Apple rozpoczęło nowy program serwisowy. Jest to skierowane do właścicieli iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro, których dotyczy problem „braku dźwięku”. iPhone 12 mini i iPhone 12 Pro Max nie są dotknięte tym problemem.

iPhone 12 i iPhone 12 Pro Program serwisowy dla problemów z brakiem dźwięku

iPhone 12 i iPhone 12 Pro Program serwisowy dla problemów z brakiem dźwięku

Apple odkryło, że bardzo mały procent urządzeń iPhone 12 i iPhone 12 Pro może doświadczać problemów z dźwiękiem w niektórych przypadkach z powodu możliwego wadliwego elementu modułu słuchawki.

Jak podaje producent, urządzenia dotknięte problemem zostały wyprodukowane pomiędzy październikiem 2020 a kwietniem 2021 roku. Jeśli Twój iPhone 12 lub iPhone 12 Pro nie emituje dźwięku ze słuchawki podczas wykonywania lub odbierania połączeń, to może kwalifikować się do programu serwisowego dla problemów z brakiem dźwięku. Zakwalifikowane urządzenia zostaną bezpłatnie naprawione przez Apple lub Autoryzowany Serwis Apple.

Jeśli problem dotyczy Ciebie, możesz skontaktować się z Autoryzowanym Dostawcą Usług Apple, umówić się na wizytę w Salonie Apple lub skontaktować się ze Wsparciem Apple. W każdym razie, upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową swojego urządzenia przed serwisem.

Jeśli Twój iPhone 12 lub iPhone 12 Pro ma uszkodzenia, które uniemożliwiają wykonanie usługi (takie jak pęknięty ekran), należy najpierw rozwiązać ten problem przed wykonaniem faktycznej usługi. W niektórych przypadkach dodatkowa naprawa wiąże się z kosztami.

Program jest ważny dla dotkniętych problemem urządzeń iPhone 12 lub iPhone 12 Pro przez dwa lata od pierwszej sprzedaży detalicznej urządzenia.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.