iPhone 13 ma być nieco grubszy, ma mniejsze wycięcie i taką samą wypukłość aparatu

przez Eryk

Podczas gdy MacOtakara poinformował o kilku nowych szczegółach dotyczących nadchodzących iPadów 2021 r., Japoński blog udostępnił dziś ekskluzywne informacje o iPhone 13. Na podstawie dzisiejszego raportu Apple zachowa ten sam design, co obecna generacja, ale z grubszą obudową. Poza tym oczekuje się, że oba modele Pro będą miały ten sam moduł aparatu.

iPhone 13 ma być nieco grubszy

Według chińskich dostawców wszystkie cztery modele iPhone 13 (więc spodziewamy się, że Apple zachowa wszystkie obecne rozmiary) będą miały wygląd niemal identyczny z modelami iPhone’a 12 z płaskimi krawędziami. Wysokość i szerokość urządzeń pozostaną niezmienione, ale grubość wzrośnie o 0,26 mm.

Jeśli chodzi o tylne kamery, możemy zauważyć kilka interesujących zmian w konstrukcji. Guz aparatu pozostanie, ale Apple może dodać szafirowe szkło, które pokryje wszystkie trzy soczewki, aby wyglądały jak pojedynczy aparat zamiast trzech osobnych obiektywów.

MacOtakara zauważył również, że moduł aparatu iPhone’a 13 Pro i iPhone’a 13 Pro Max będzie tego samego rozmiaru, co sugeruje, że mniejszy model Pro będzie miał dokładnie takie same obiektywy aparatu jak 13 Pro Max – w tym ultraszerokokątny obiektyw. ze stabilizacją przesunięcia czujnika. W zeszłym roku Apple uwzględnił lepszą stabilizację i 2,5-krotny zoom optyczny tylko w iPhonie 12 Pro Max.

Firma zmieniła również położenie górnego odbiornika, aby zmniejszyć rozmiar aparatu TrueDepth, co mogłoby pozwolić na mniejsze wycięcie Notch w modelach iPhone’a 13. Z poprzednich plotek wynika też, że w całej linii iPhone’ów 13 znajdzie się skaner LiDAR, a nie tylko w modelach Pro.

Według wiarygodnego analityka Ming-Chi Kuo, wszystkie modele iPhone’a 13 powinny być produkowane w regularnych odstępach czasu, co oznacza, że ​​możemy spodziewać się, że we wrześniu będą dostępne bez opóźnień.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej