iPhone 13: Prezentacja w trzecim tygodniu września i modele Pro z większą pamięcią?

przez Eryk

Jak powszechnie wiadomo, iPhone 13 jest oczekiwany we wrześniu: Teraz jest już możliwy termin prezentacji. Apple może zaprezentować nowe modele już 14 września. Pojawiają się również nowe spekulacje na temat konfiguracji pamięci.

Według wszystkich obecnych prognoz, Apple zaprezentuje swój nowy topowy iPhone jak zwykle we wrześniu. Tylko ostatni rok był wyjątkiem z powodu Corony. Apple ma rzekomo celować w trzeci tydzień września na prezentację nowych modeli, według analityków banku inwestycyjnego Wedbush. Ich starszy analityk Daniel Ives po raz kolejny przyjrzał się firmie Apple i jej nadchodzącym premierom produktowym.

iPhone 13
Photo by Tyler Lastovich on Pexels.com

14 września 2021 r. przypada we wtorek, a w przeszłości wiele wydarzeń związanych z Apple odbywało się we wtorki. Dlatego prawdopodobne jest, że Apple znów wybierze wtorek na prezentację swoich nowych modeli. Początek składania zamówień przedpremierowych mógłby wtedy przypadać na najbliższy piątek.

Czy iPhone 13 Pro dostanie więcej pamięci?

Jeśli chodzi o oczekiwane wyniki sprzedaży iPhone’a w drugiej połowie 2021 roku, analitycy banku zakładają, że Apple będzie w stanie sprzedać od 130 do 150 milionów sztuk. Według prognoz, udział iPhone’a 13 w tej sumie wyniesie około 35%.

Daniel Ives zakłada również, że iPhone 13 będzie miał więcej pamięci. Już wyraził to założenie przy różnych okazjach w ostatnich miesiącach i jest tym samym w opozycji do innych znanych obserwatorów Apple i branży. Teraz jednak po raz kolejny podkreśla swoje przekonanie, że Apple da iPhone’owi 13 Pro i iPhone’owi 13 Pro Max wariant z jednym TB pamięci wewnętrznej. Obecna maksymalna pojemność pamięci masowej wynosząca 512 GB została wprowadzona wraz z iPhone’em Xs i od tamtej pory nie była zmieniana.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej