iPhone 13 Pro Max: Nowe wskazówki dotyczące nazewnictwa

przez Eryk

W przedwczorajszą noc filmik pojawił się i zniknął dość szybko. Pokazał on opakowanie silikonowego etui (MagSafe) dla modelu iPhone’a z 2021 roku. Na opakowaniu była mowa o „iPhone 13 Pro Max„.

Leaker o pseudonimie PinkDon opublikował filmik i ponownie go usunął z sieci. Pokazał on opakowanie silikonowego etui (MagSafe) dla iPhone’a 13 Pro Max. W zasadzie można było zobaczyć nie tylko opakowanie kartonu, ale niezliczone paczki zawinięte w folię i najwyraźniej przygotowane do dystrybucji.

iPhone 13 Pro Max

iPhone 13 Pro Max: Nowe wskazówki dotyczące nazewnictwa

Przez długi czas, nie było wiadomo, jaką nazwę Apple będzie używać dla 2021 iPhone. Tymczasem wiele wskazuje na to, że Apple skupi się na rodzinie iPhone’ów 13, a nie na serii iPhone’ów 12S. Pod koniec sierpnia pojawiły się naklejki na opakowaniach, które mówiły o „iPhone 13”.

Teraz na opakowaniu silikonowego etui pojawia się określenie „iPhone 13 Pro Max”. Apple w tym miesiącu zaprezentuje nie tylko nowe modele iPhone’ów, ale także nowe etui.

W tym miejscu należy oczywiście zaznaczyć, że taki filmik można „podrobić”. Dlatego do tych pogłosek należy podchodzić z pewną dozą sceptycyzmu. Niezależnie od tego, zakładamy, że Apple rzeczywiście użyje nazw iPhone 13 i iPhone 13 Pro.

via 9to5mac

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej