iPhone 13 wyposażony w technologię z automatyczną stabilizacją matrycy

przez Eryk

Czy Apple użyje automatycznej stabilizacji matrycy dla całej rodziny iPhone’ów 13? Przynajmniej tak głosi ostatni raport.

Jeśli spojrzysz na serie iPhone 12 Pro, zobaczysz, że Apple używa tylko automatycznej stabilizacji matrycy dla iPhone’a 12 Pro Max. Firma Apple opracowała rozwiązanie stabilizujące dla iPhone’a 12 Pro Max, które tylko przesuwa czujnik i zapewnia jeszcze większą stabilność. Technologia ta była wcześniej znana tylko z cyfrowych lustrzanek jednoobiektywowych.

iPhone 13 wyposażony w technologię z automatyczną stabilizacją matrycy

Digitimes informuje, że Apple zastosuje optyczną stabilizację obrazu z automatyczną stabilizacją matrycy dla całej rodziny iPhone’ów 13.

Według informacji branżowych wszystkie iPhone’y nowej generacji firmy Apple, które mają wejść na rynek w drugiej połowie 2021 roku, będą wyposażone w technologię stabilizacji automatycznej stabilizacji matrycy.

To nie pierwszy raz, kiedy czytamy, że Apple instaluje optyczną stabilizację obrazu z automatyczną stabilizacją matrycy w nadchodzącej rodzinie iPhone’ów 13. Ostatnio jednak czytano, że „tylko” modele Pro otrzymają tę technologię. Ponadto nie wiadomo, czy np. tylko Obiektyw szerokokątny otrzymie ta technologię.

W każdym razie jest pewne, że Apple ulepszył również system aparatów w modelach iPhone’a 13. Jak i w jakiej formie to nastąpi, jeszcze się okaże. Większe czujniki? Skanery LiDAR we wszystkich modelach? Możliwa jest lepsza obróbka obrazu przez chip A15 itp.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej