iPhone 13 z większymi bateriami i mmWave 5G

przez Eryk

Tajwańska firma badająca rynek TrendForce opublikowała swoją ocenę nadchodzącego iPhone’a 13. Według niej, smartfon będzie miał większą baterię niż iPhone 12 i zaoferuje szybkie 5G w większej liczbie krajów.

Firma Trendforce przeanalizowała informacje, które dostawcy firmy Apple przekazali analitykom i stworzyła ogólny obraz sytuacji. Zgodnie z tym, rodzina iPhone 13 będzie wyposażona w większe baterie, które mogą pomieścić więcej energii niż te z iPhone 12.

iPhone 13 z większymi bateriami i mmWave 5G
Photo by Martin Sanchez on Pexels.com

iPhone 13 z większymi bateriami i mmWave 5G

Powinno to prowadzić do dłuższego czasu pracy i utorować drogę dla wyświetlaczy Always-On, które mogą stale wyświetlać informacje, takie jak czas lub powiadomienia z obniżoną częstotliwością odświeżania. Modele iPhone 13 mają też podobno mieć energooszczędne 5nm chipy – jeśli Apple pozostaje wierny swojemu schematowi nazewnictwa, będą one nazywane A15 Bionic.

Ponadto, szybkie 5G z obsługą mmWave ma być teraz również oferowane w wielu innych krajach. Oznacza to, że możliwe są znacznie wyższe prędkości transmisji niż dotychczas.

Jeśli chodzi o ceny, Trendforce zakłada, że iPhone 13 nie będzie droższy od iPhone’a 12, pomimo ulepszeń sprzętowych. Ogromne problemy z dostawą niektórych komponentów sprzętowych najwyraźniej nie mają być przenoszone na klientów.

Apple zapowie prawdopodobnie rodzinę iPhone 13 we wrześniu, a także będzie w stanie dokonać pierwszych dostaw do klientów w tym również miesiącu.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej