iPhone 15 bez Touch ID w wyświetlaczu

przez Eryk

iPhone 14, iPhone 14 Pro i iPhone 14 Pro Max są w sprzedaży dopiero od kilku dni, a iPhone 14 Plus pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu, Apple prawdopodobnie już podjęło za kulisami wiele fundamentalnych decyzji dotyczących iPhone’a 15 i iPhone’a 15 Pro. Według najnowszych plotek, Touch ID nie znajdzie się na pokładzie.

iPhone 15

iPhone 15 bez Touch ID w wyświetlaczu

Od czasu zmiany Touch ID na Face ID w iPhonie pojawiły się plotki, że Apple pracuje nad czujnikiem Touch ID umieszczonym pod wyświetlaczem. Ze względu na nowe wycięcie w wyświetlaczu iPhone’a 14 Pro, w tym Dynamic Island, uważamy, że prawdopodobieństwo powrotu odcisków palców – w jakiejkolwiek formie – zmalało.

Takiego zdania jest również Mark Gurman z Bloomberga. W najnowszym numerze swojego newslettera PowerOn mówi o tym, że Apple w ostatnich latach testowało czujnik Touch ID pod wyświetlaczem, ale insider Apple nie spodziewa się, że zostanie on zastosowany w przyszłorocznym iPhone’ie 15. W zasadzie Gurman może sobie wyobrazić nowego iPhone’a SE z Touch ID w przycisku zasilania w przyszłości, ale nie słyszał o tym nic konkretnego.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.