iPhone SE 3 na początku 2022 roku? Coraz więcej wskazówek

przez Eryk

iPhone SE 3 rzeczywiście powinien pojawić się na rynku na początku przyszłego roku, zgodnie z kolejnymi przesłankami, które pojawiły się dzisiaj. Zgodnie z tym, niektórzy dostawcy już przygotowują produkcję niezbędnych komponentów. Apple prawdopodobnie będzie sprzedawać iPhone SE 3 w niezmienionej konstrukcji.

iPhone SE 3
pau_ly / Pixabay

iPhone SE 3 na początku 2022 roku?

Obecnie istnieją wskazówki, że łańcuch dostaw przygotowuje się do masowej produkcji iPhone SE 3. Tajwański magazyn branżowy Digitimes napisał niedawno dla subskrybentów, że różni producenci komponentów VCM, które są wykorzystywane m.in. do aparatu, przygotowują się nie do redukcji, ale do kontynuowania wzrostu niektórych procesów produkcyjnych.

iPhone SE 3 będzie podobno pochodzą w tym samym 4,7-calowy projekt, jak jego dwóch poprzedników. Jednak Apple wyposaży również nowego iPhone’a SE w 5G i zainstalowany zostanie niezwykle wydajny układ A15. Dopiero w przyszłym roku, odświeżony projekt z wyświetlaczem edge-to-edge zostanie zaprezentowany, mówi się.Uruchomienie iPhone SE 3 na wiosnę może mieć miejsce podczas keynote marca, data Apple użył na kilka okazji w przeszłości dla podobnych premiery produktów.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej