post-2017 iPhone

iPhone SE 4 dopiero w 2024 ?

przez Eryk

Analityk Ming-Chi Kuo od czasu do czasu wypowiada się na temat strategii Apple lub nadchodzących produktów. Jego wskaźnik trafień jest czasem całkiem dobry, a czasem nie.

Teraz ponownie wypowiedział się na Twitterze na temat oczekiwanego iPhone’a SE 4. Z tego wynika, że firma prawdopodobnie odłoży masową produkcję nowego smartfona na rok 2024 lub całkowicie odłoży urządzenie na bok.

iPhone SE 4

iPhone SE 4 dopiero w 2024 ?

Mówi się, że powodem tego jest niższa niż oczekiwana sprzedaż iPhone’a SE 2022, 13 Mini i 14 Plus. Ponadto iPhone SE będzie musiał zostać przeprojektowany i może stać się iPhonem z wcięciem. To z kolei zwiększa koszty produkcji, a więc i cenę sprzedaży.

Kolejnym faktem jest obecna napięta sytuacja ekonomiczna na świecie, w której Apple również musi przemyśleć każdy krok. Nowy rok jest tuż za rogiem, a Apple zwykle organizuje jakieś wydarzenie w pierwszym kwartale. Zobaczymy, co się stanie z iPhone’em SE.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.