More

  Jailbreak uncover 6.0.0 kompatybilny z iOS 14.3

  Jailbreak uncover i stojący za nim zespół wydał wersję 6.0.0 dla swojego oprogramowania, które rzekomo może być użyte do jailbreak dowolnego urządzenia z systemem iOS 11.0 do iOS 14.3 z luką w jądrze.

  Jailbreak uncover
  screenshot: unc0ver

  Witryna UNC0VER opisuje, w jaki sposób narzędzie zostało szeroko przetestowane na wielu urządzeniach iOS z różnymi wersjami oprogramowania, w tym na iPhonie 12 Pro Max z iOS 14.3.

  Twitter

  Mit dem Laden des Tweets akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von Twitter.
  Mehr erfahren

  Inhalt laden

  Jailbreak unc0ver 6.0.0 dostępny

  Zanim Jailbreak został wydany po raz pierwszy, jedynym sposobem na jailbreaka iPhone’a 8 i iPhone’a X było użycie „checkra1n”, innego narzędzia do jailbreakingu opracowanego przez tego samego badacza bezpieczeństwa, który był odpowiedzialny za exploit „checkm8”.


  Apple wypuściło iOS i iPadOS 14.4 w styczniu, wprowadzając poprawki bezpieczeństwa dla luk w zabezpieczeniach jądra i WebKit, które dotyczyły wszystkich iPhone’ów i iPadów z wcześniejszymi wersjami iOS lub iPadOS 14. Według niedawnego tweeta od Pwn20wnd, hakera iOS i dewelopera Unc0ver, narzędzie jailbreak wykorzystuje exploita opartego na luce w jądrze załatanej w iOS 14.4.

  iPhone’y, które zostały zaktualizowane do iOS 14.4, nie są kompatybilne z nowym jailbreakiem Unc0ver, bo nie ma możliwości zmiany wersji na iOS 14.3.

  Ostatnie Artykuły

  spot_img

  Powiązane Artykuły

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj