Kolorowy MacBook Air M2 pojawi się w 2022 roku

przez Eryk

Apple ma rzekomo wprowadzić na rynek kolorowego MacBooka w przyszłym roku, jak donoszą znani leakerzy. A ponieważ kolorowy jest obecny trend w Apple, kolorowy Air nie byłoby zbyt daleko. Jakie kolory chciałbyś zobaczyć?

Kolorowy MacBook Air z M2 pojawi się w 2022 roku
MacBook Air

Czy w przyszłym roku pojawi się kolorowy MacBook Air? Jeden z bardziej znanych leaksterów właśnie tak twierdzi. W przeszłości komunikował się już na temat modeli z linii Mac od Apple z procesorami M1, a teraz kontynuuje swoją wypowiedź.

https://twitter.com/dylandkt/status/1412089676220055555?s=20

Na Twitter mówi on o kolorowym MacBooku Air, który ma pojawić się na rynku w pierwszej połowie 2022 roku. Pomysł nie jest całkiem nowy: Jon Prosser, leaker, który ostatnio ma raczej pecha, już wyczarował kolorowego nowego MacBooka Air, który ma naśladować równie kolorowego iMaca 24 cale.

Nowy MacBook Air będzie wyposażony w procesor M2

Kolorowy to atut – taki może być wniosek z tego przecieku. Co więcej, pojawia się ciekawe twierdzenie: ten nowy MacBook Air ma być wyposażony w chip M2. Oznacza to prawdopodobnie następcę obecnego M1 i oczekiwanego wkrótce M1X. Według przecieku Apple, chip ten jest zarezerwowany dla nadchodzącego MacBooka Pro. Ale jest jasne, że nowy układ z serii M będzie używany w pierwszych modelach w przyszłym roku.

W jakich kolorach chcielibyście zobaczyć nowego MacBooka Air?

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej