Kuo: 2021 MacBook Pro i 2022 MacBook Air z mini-LED

przez Eryk

Ogólnie oczekuje się, że Apple wypuści pierwsze MacBooki z mini-wyświetlaczami LED w nadchodzącym roku. Według aktualnych szacunków wielkość dostaw będzie znacznie wyższa niż pierwotnie zakładano.

Kuo: 2021 MacBook Pro i 2022 MacBook Air z mini-LED

Znany analityk Ming Chi Kuo, który w ciągu ostatnich kilku lat regularnie udowadniał swoje bardzo dobre kontakty z Apple, przedstawia nową ocenę inwestorów. Analityk znacząco zrewidował swoją poprzednią prognozę dotyczącą perspektyw mini-LED Apple na najbliższe dwa lata, stwierdzając, że według nowych szacunków firma sprzeda do 450 procent więcej urządzeń niż wcześniej zakładano.

Do tej pory analityk zakładał, że Apple sprzeda około 2-3 mln sztuk i 4-5 mln sztuk odpowiednio w 2021 i 2022 roku Kuo. Biorąc pod uwagę, że wzrost kosztów technologii mini-LED jest lepszy niż oczekiwano, a użycie paneli mini-LED w nadchodzących MacBookach jest większe niż oczekiwano, liczby te wynoszą odpowiednio 10–12 milionów i 25–28 milionów.

Analityk po raz kolejny podkreśla, że ​​zakłada, iż Apple wypuści w nadchodzącym roku dwa nowe MacBooki Pro, prawdopodobnie 14-calowy i 16-calowy model z nowym wyglądem i Apple Silicon. Nowy MacBook Air (także z nowym designem i Apple Silicon) pojawi się w 2022 roku.

Według Kuo, MacBook będzie głównym motorem sprzedaży mini-LED, ponieważ przyjęcie technologii i wzrost sprzedaży są lepsze niż iPad. Według Kuo, dzięki krzemowi Apple, dostawy MacBooków wzrosną o 100% w ciągu najbliższych trzech lat.

Czy mniejsze zasilacze Apple są dostarczane z azotkiem galu?
Na marginesie Kuo wspomina, że ​​Apple wypuści w przyszłym roku dwie lub trzy ładowarki z azotku galu. Nie ma dalszych informacji na ten temat. Producenci akcesoriów, tacy jak Anker od dawna korzysta z technologii GaN. Między innymi zapewnia to, że zasilacze mogą stać się mniejsze i bardziej kompaktowe.

Zrodlo: imore

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej