Kuo: Przeprojektowane MacBooki z Apple Silicon w drugiej połowie 2021 roku

przez Eryk

Według analityka Ming-Chi Kuo, Apple planuje wypuścić dodatkowe modele MacBooków z Apple Silicon w drugiej połowie 2021 r.

Kuo powiedział, że te modele MacBooków będą miały nowy wygląd. Jednak nie sprecyzował, które to będą modele, ale wcześniej twierdził, że przeprojektowane 14-calowe i 16-calowe modele MacBooka Pro z Apple Silicon pojawią się pod koniec drugiego lub trzeciego kwartału 2021 roku.

Inne pogłoski Apple Silicon Mac obejmują przeprojektowany 24-calowy iMac i mniejszą wersję Mac Pro Tower.

Modele, które na razie nadal korzystają z procesorów Intel, obejmują 13-calowy MacBook Pro z czterema portami Thunderbolt, 16-calowy MacBook Pro, iMac, iMac Pro i Mac Pro.

Kuo dodał, że popyt na nowego iPada Air był większy niż oczekiwano. Spoglądając w 2021 r., Spodziewa się, że dynamika wzrostu iPada będzie wynikać z przyjęcia nowych technologii, takich jak podświetlenie Mini-LED i obsługa 5G. Kuo spodziewa się, że w drugiej połowie 2021 r. Pojawi się nowy, niedrogi iPad – prawdopodobnie iPad dziewiątej generacji.

Analityk spodziewa się również, że pod koniec drugiego kwartału 2021 r. pojawią się AirPods trzeciej generacji. Wcześniej twierdził, że konstrukcja AirPods trzeciej generacji będzie podobna do AirPods Pro, ale prawdopodobnie bez aktywnej redukcji szumów.

MacBooki z Apple Silicon w drugiej połowie 2021 roku

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej