Ładowanie iPhone 12 mini z MagSafe osiąga maksymalnie 12 W

przez Eryk

Przed rozpoczęciem zamówień w przedsprzedaży na iPhone’a 12 mini i Pro Max 6 listopada Apple zaktualizował dokument pomocy obejmujący szczegóły ładowania MagSafe dla najnowszych iPhone’ów. Warto zauważyć, że 12 mini nie bedzie ladowane z moca 15W za pomoca MagSafe, jak inne modele, a Apple podzielił się również innymi interesującymi ciekawostkami, takimi jak podłączenie akcesoriów Lightning, co oznacza zmniejszenie prędkości ładowania.

W dokumencie wsparcia zauważono również, że gdy akcesoria Lightning, takie jak słuchawki EarPods, są podłączone do dowolnego modelu iPhone’a 12, ładowarka MagSafe jest ograniczona do 7,5 W, aby zachować zgodność z normami prawnymi.

Apple twierdzi, że ładowarkę MagSafe należy podłączyć do źródła zasilania przed umieszczeniem na niej iPhone’a, ponieważ umożliwia to ładowarce sprawdzenie, czy można bezpiecznie dostarczyć maksymalną moc. Jeśli umieścisz iPhone’a na ładowarce MagSafe przed podłączeniem go, po prostu odlacz go, odczekaj trzy sekundy, a następnie polacz go ponownie, aby wznowić dostarczanie maksymalnej mocy.

MagSafe to nowa funkcja we wszystkich modelach iPhone’a 12, która umożliwia mocowanie magnetycznych akcesoriów z tyłu urządzeń, w tym ładowarki Apple MagSafe, która zapewnia bardziej precyzyjne ładowanie bezprzewodowe.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej