MacBook Air z mini-LED zadebiutuje w 2022 roku

Apple zacznie w tym roku przenosić swoje urządzenia na technologię mini-LED, według analityka Apple Ming-Chi Kuo, a nowy raport DigiTimes z czwartku potwierdza oczekiwanie Kuo, że wersja mini-LED MacBook Air Apple ma pojawić się w 2022 roku.

Mini-LED MacBook Air w 2022 roku

Kuo uważa, że Apple wypuści modele iPadów Pro i przeprojektowanych MacBooków Pro w 2021 roku, a następnie nowego MacBooka Air w 2022 roku, wszystkie z mini-wyświetlaczami LED i chipami Apple Silicon.

Przewiduje się, że modele MacBook Pro będą głównym czynnikiem napędzającym dostawy paneli mini-LED, ponieważ mają one rzekomo zyskać mini-LED przed iPadem.

W rezultacie Apple prawdopodobnie wprowadzi mini-LED jako funkcję „Pro” Maca, jednak Kuo uważa, że firma będzie w stanie zrekompensować zwiększone koszty, ponieważ koszt chipów „Apple Silicon” jest znacznie niższy niż w przypadku procesorów Intela. pozwalają mu przenieść tę technologię do swojego najpopularniejszego MacBooka w przyszłości.

Optymistyczny scenariusz Kuo przewiduje, że dostawy MacBooków wzrosną o 100 procent w ciągu najbliższych trzech lat, do 35 milionów sztuk rocznie.

via macrumors

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *