macOS Big Sur 11.5.2 udostępniony dla wszystkich użytkowników

przez Eryk
0 komentarzy

Apple udostępniło dziś wieczorem wszystkim użytkownikom niewielką aktualizację dla systemu macOS Big Sur. macOS Big Sur 11.5.2 może być już pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników. Apple mówi o kilku ogólnych poprawkach błędów.

macOS Big Sur 11.5.2

macOS Big Sur 11.5.2

Ściągnięcie, a następnie zainstalowanie aktualizacji do macOS Big Sur 11.5.2 można rozpocząć jak zwykle w ustawieniach systemu w sekcji Aktualizacja oprogramowania. Następnie konieczne jest ponowne uruchomienie komputera Mac.


Różne ogólne poprawki błędów dla macOS

Apple daje niewiele wskazówek na temat charakteru zmian, które pochodzą z macOS Big Sur 11.5.2. W notatkach dotyczących aktualizacji do macOS Big Sur 11.5.2 czytamy po prostu:

macOS 11.5.2 zawiera poprawki błędów dla Twojego Maca


Ostatnio, Apple przyniósł częściowo ważne ulepszenia bezpieczeństwa z aktualizacjami do macOS Big Sur 11.5 i macOS Big Sur 11.5.1, który został wydany dla wszystkich użytkowników pod koniec lipca, które zamknięte poważne luki. To może stać się jeszcze bardziej jasne, co Apple chce osiągnąć z dzisiejszą aktualizacją.


Jak zawsze przed rozpoczęciem aktualizacji zaleca się utworzenie nowej kopii zapasowej systemu i jego danych, na przykład za pomocą programu TimeMachine.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej