macOS Big Sur 11.5.2 udostępniony dla wszystkich użytkowników

przez Eryk

Apple udostępniło dziś wieczorem wszystkim użytkownikom niewielką aktualizację dla systemu macOS Big Sur. macOS Big Sur 11.5.2 może być już pobrany i zainstalowany przez wszystkich użytkowników. Apple mówi o kilku ogólnych poprawkach błędów.

macOS Big Sur 11.5.2

macOS Big Sur 11.5.2

Ściągnięcie, a następnie zainstalowanie aktualizacji do macOS Big Sur 11.5.2 można rozpocząć jak zwykle w ustawieniach systemu w sekcji Aktualizacja oprogramowania. Następnie konieczne jest ponowne uruchomienie komputera Mac.


Różne ogólne poprawki błędów dla macOS

Apple daje niewiele wskazówek na temat charakteru zmian, które pochodzą z macOS Big Sur 11.5.2. W notatkach dotyczących aktualizacji do macOS Big Sur 11.5.2 czytamy po prostu:

macOS 11.5.2 zawiera poprawki błędów dla Twojego Maca


Ostatnio, Apple przyniósł częściowo ważne ulepszenia bezpieczeństwa z aktualizacjami do macOS Big Sur 11.5 i macOS Big Sur 11.5.1, który został wydany dla wszystkich użytkowników pod koniec lipca, które zamknięte poważne luki. To może stać się jeszcze bardziej jasne, co Apple chce osiągnąć z dzisiejszą aktualizacją.


Jak zawsze przed rozpoczęciem aktualizacji zaleca się utworzenie nowej kopii zapasowej systemu i jego danych, na przykład za pomocą programu TimeMachine.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej