macOS Monterey 12.1 RC 2 dla deweloperów

przez Eryk

Oprócz nowej wersji RC systemów iOS 15.2 i iPadOS 15.2, Apple udostępniło dziś wieczorem zarejestrowanym deweloperom uaktualnionego kandydata do wydania macOS Monterey 12.1. Nowy RC pojawił się trzy dni po dystrybucji poprzedniego i pierwszego kandydata do wydania. Te wersje aktualizacji są w większości identyczne z ostateczną wersją aktualizacji, chyba że nadal występują błędy lub problemy, które wymagają dalszej optymalizacji.

macOS Monterey

macOS Monterey 12.1 RC 2

Aby zainstalować nową wersję RC, aktualizację można uruchomić w zwykły sposób w Preferencjach systemowych w sekcji Aktualizacja oprogramowania.

Apple wprowadza SharePlay na komputery Mac

Wraz z aktualizacją do macOS Monterey 12.1, Apple przyniesie funkcję SharePlay dla Facetime na Mac, funkcja jest już dostępna na iOS i iPadOS 15, jak również na Apple Tv.
Wraz z tym, Apple wprowadzi również anonimową pocztę elektroniczną na Macu. Aktualizacja do macOS Monterey 12.1 może zostać udostępniona wszystkim użytkownikom w nadchodzącym tygodniu. Nie jest jasne, jakie innowacje lub zmiany zawiera obecnie drugi RC.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej