Nowe modele iPada Pro i MacBooka otrzymają w tym roku wyświetlacze mini-LED

przez Eryk

To nie pierwszy raz, kiedy chodzą te plotki, że Apple będzie używać w tym roku wyświetlaczy mini-LED na iPadzie Pro i MacBooku Pro.

Nowe modele iPada Pro i MacBooka otrzymają w tym roku wyświetlacze mini-LED

Digitimes donosi, powołując się na kręgi branżowe, że tajwańska firma Ennostar rozpocznie produkcję podświetlaczy mini-LED do nadchodzącego 12,9-calowego iPada Pro pod koniec pierwszego lub drugiego kwartału tego roku. Ennostar to holding założony wspólnie w styczniu 2021 roku przez producentów diod LED Epistar i Lextar Electronics.

Plotka głosi, że Apple wypuści nowego 12,9-calowego iPada Pro z wyświetlaczem mini-LED w pierwszej połowie roku. Młyn plotek spiera się o dokładny czas. Jeden możliwy termin to koniec marca / początek kwietnia. Mówi się, że nowy 12,9-calowy iPad Pro ma szybszy procesor A14X i 5G. Nie wiadomo, czy 11-calowy model również zostanie zaktualizowany.

Ponadto mówi się, że MacBook Pro będzie miał również mini-wyświetlacz LED. Właśnie dziś rano analityk Ming Chi Kuo opublikował nową ocenę analityków, w której mówi się o nowych modelach MacBooka Pro w drugiej połowie roku. Mówi się, że Apple użyje portu HDMI i czytnika kart SD w modelach z 2021 roku.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej