Nowy 12,9-calowy iPad Pro nie jest kompatybilny ze starszą klawiaturą Magic Keyboard

przez Eryk

Zupełnie nowy 12,9-calowy iPad Pro nie będzie kompatybilny ze starszą generacją Magic Keyboard ze względu na marginalne zwiększenie grubości urządzenia, jak podaje iGeneration.

Nowy 12,9-calowy iPad Pro

Nowy 12,9-calowy iPad Pro

Powołując się na dokument przekazany do Apple Stores, raport zauważa, że nowy iPad Pro jest o 0,5 mm grubszy od poprzedniego 12,9-calowego modelu. Ze względu na zwiększenie grubości, nowy iPad nie będzie współpracował z klawiaturą Magic Keyboard starszej generacji.

Chociaż wzrost grubości o 0,5 mm jest niewielki, to wystarczy, aby nowy iPad Pro nie zamykał się prawidłowo, gdy zostanie umieszczony z klawiaturą starszej generacji.

Nowy 11-calowy iPad Pro pozostaje kompatybilny z poprzednią generacją klawiatur Magic Keyboard.

Wraz z nowym iPadem Pro, Apple sprzedaje kompatybilną klawiaturę Magic Keyboard, a poza kompatybilnością z nowszym i grubszym iPadem oraz dostępnością nowej opcji w kolorze białym, uważa się, że nowa klawiatura jest taka sama jak poprzednia generacja.

Nowy 11 i 12,9-calowy iPad Pro, który wyposażony jest w szybszy procesor M1, 5G i nowy 12,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina XDR będzie dostępny do zamówienia 30 kwietnia.

POWIĄZANE POSTY

Pozostaw komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa plików cookie w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej