Oprogramowanie HomePod 15 beta ponownie wyłącza Apple Music Lossless

przez Eryk
0 komentarzy

Apple najwyraźniej usunął wsparcie dla Apple Music Lossless na HomePod w becie oprogramowania HomePod 15. Był on dostępny tylko przez bardzo krótki czas, w końcu powinien być dostępny dla wszystkich użytkowników z późniejszą aktualizacją, jak Apple ogłosił jakiś czas temu.

HomePod 15 beta ponownie wyłącza Apple Music Lossless
HomePod und HomePod mini (zdjęcie: apple)

Apple najwyraźniej ponownie porzuciło wsparcie dla bezstratnego odtwarzania muzyki na HomePod. Apple Music Lossless wsparcie na HomePod został przywrócony w trzeciej wersji beta jako część dystrybucji oprogramowania HomePod 15, po był aktywny krótko przed, ale potem zniknął, jak donosiliśmy we wcześniejszym poście.

Oba modele HomePod mają obsługiwać Apple Music Lossless w późniejszym terminie

Apple ogłosił wcześniej, że HomePod będzie wspierać Apple Music Lossless, zarówno HomePod Mini i oryginalny HomePod dostanie bezstratne odtwarzanie i będzie to możliwe w ramach późniejszej aktualizacji, oświadczył Apple. Dlaczego teraz wyłączone jest wsparcie dla Apple Music Lossless na HomePod po zaledwie dwóch dniach pozostaje niejasne, i może być ze względu na problemy z funkcją, które pojawiły się w międzyczasie.

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.

Ta strona używa ciasteczek, by poprawić jakość Twoich doświadczeń. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej