Pierwszy Mac Apple Silicon już 10 listopada

przez Eryk
0 komentarzy

Apple oficjalnie ogłosił swoje trzecie wydarzenie w ciągu trzech miesięcy. Wydarzenie odbędzie się 10 listopada o godzinie 10:00 czasu pacyficznego.

Oczekuje się, że to wydarzenie będzie koncentrować się na zbliżającym przejściu na Apple Silicon w składzie komputerów Mac, przy czym Apple obiecał, że pierwsza maszyna Apple Silicon pojawi się przed końcem roku.

Szczegóły listopadowego wydarzenia Apple

We wrześniu firma Apple zorganizowała specjalne wydarzenie poświęcone zegarkowi Apple Watch, obok nowego iPada Air i 8. generacji. W zeszłym miesiącu Apple zorganizował wydarzenie „Hi, Speed”, aby zaprezentować serie iPhone’a 12 wraz z nowymi akcesoriami MagSafe i HomePod mini.

Oczekuje się, że to listopadowe wydarzenie skupi się na Apple Silicon w składzie komputerów Mac, przy czym Apple obiecał, że pierwsza maszyna Apple Silicon pojawi się przed końcem roku.

Listopadowe wydarzenie Apple będzie transmitowane na żywo w witrynie Apple, w aplikacji Apple TV i prawdopodobnie w YouTube.

Czego można oczekiwać od Apple Silicon

Apple ogłosił przejście z procesorów Intel na niestandardowe procesory Apple Silicon w komputerach Mac na początku tego roku podczas WWDC. W tamtym czasie Apple obiecał, że jego pierwszy Apple Silicon Mac zostanie wydany w 2020 roku i tego właśnie spodziewamy się 10 listopada.

Plotki są obecnie podzielone na temat tego, czego można się spodziewać po pierwszym Apple Silicon Mac. Wcześniejszy raport sugerował, że jeden z pierwszych komputerów Mac z procesorem ARM będzie odnowioną wersją 12-calowego MacBooka, ale inne raporty wskazywały, że pierwszym Apple Silicon Mac byłby 13-calowy MacBook Pro, a może nawet nowy 24 -calowy iMac. Apple może pokazać także nowe słuchawki AirPods Pro, AirTags oraz nowy model Apple TV.

 

 

Powiązane Wpisy

Dodaj Komentarz

* Korzystając z tego formularza wyrażają Państwo zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Państwa danych przez tę stronę internetową.