Shot on iPhone 12 – Apple prezentuje portrety, widoki miast i nocne niebo

przez Eryk

Kilka chwil temu Apple opublikowało nowy artykuł w Apple Newsroom, którym producent z Cupertino zwraca uwagę na różne zdjęcia, które zrobili użytkownicy na całym świecie. Fotografowie na całym świecie używają iPhone’a 12, iPhone’a 12 mini, iPhone’a 12 Pro i iPhone’a 12 Pro Max do robienia wspaniałych zdjęć miast, krajobrazów, ludzi i nie tylko, w dzień i w nocy.

Shot on iPhone 12 – Apple promuje zdjęcia użytkowników

System aparatów iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro zrobił znaczący krok naprzód w porównaniu z ich poprzednikami. W szczególności iPhone 12 Pro Max zapewnia. Apple reklamuje to między innymi w następujący sposób

W przypadku iPhone’a 12 Pro Max korzystanie z profesjonalnego aparatu jest jeszcze lepsze. Nowy szerokokątny obiektyw z aperturą ƒ / 1,6 ma 47 procent większy czujnik z pikselami 1,7 μm, co zapewnia ogromną, 87-procentową poprawę w kiepskich warunkach oświetleniowych. Obejmuje również ultraszerokokątny obiektyw i teleobiektyw o ogniskowej 65 mm, co zapewnia większą elastyczność w zbliżeniach i wąskich sekcjach. W połączeniu ten system oferuje 5-krotny zoom optyczny.

Ale inne modele iPhone’a 12 (Pro) również mają ulepszenia pod względem różnych obiektywów. Na przykład iPhone 12 Pro jest wyposażony w nowy, siedmioelementowy obiektyw szerokokątny z aperturą ƒ / 1,6, czyli najwyższym natężeniem światła, jakie kiedykolwiek widziano w iPhonie, zapewniającym o 27 procent lepszą jakość zdjęć i filmów w słabym świetle. Ultraszerokokątny obiektyw o kącie widzenia 120 stopni jest idealny do fotografowania w ciasnych przestrzeniach lub w szerokich krajobrazach, a teleobiektyw o ogniskowej 52 mm, który zwiększa zakres zoomu optycznego o 4 razy, jest idealny do wykonywania portretów.

Pozostałe zdjęcia można znaleźć w Apple Newsroom.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej