Słuchawki Sony WH-1000XM5 kosztują 1999 zł

przez Eryk

Czy nowe słuchawki WH-1000XM5 firmy Sony mogą zainspirować tak bardzo jak ich poprzednik? Klienci mogą się o tym przekonać pod koniec maja, gdy wydadzą 419 euro. Dzięki redukcji szumów za pomocą ośmiu mikrofonów i optymalizatora Auto-NC nowy WH-1000XM5 ma zapewniać przyjemność słuchania muzyki.

Słuchawki Sony WH-1000XM5 kosztują 1999 zł

Słuchawki Sony WH-1000XM5 kosztują 1999 zł

Nowa konstrukcja – nie tak składana jak w przypadku poprzednika – pozwala na wygodne noszenie i bezproblemowe słuchanie muzyki przez cały dzień przy czasie pracy baterii wynoszącym do 30 godzin, jak podaje Sony. Jeśli brakuje Ci czasu, słuchawki można naładować w ciągu zaledwie 3 minut, aby uzyskać 3 godziny słuchania, korzystając z funkcji szybkiego ładowania przez USB Power Delivery (PD)11.

Sony twierdzi, że poprawiono redukcję szumów – dzięki zintegrowanemu procesorowi V1 słuchawki WH-1000XM5 w pełni wykorzystują potencjał procesora redukcji szumów Sony QN1 HD, a specjalnie zaprojektowany 30-milimetrowy przetwornik dodatkowo poprawia jakość dźwięku.

Słuchawki WH-1000XM5 są również wyposażone w czujnik zbliżeniowy, który wykrywa, czy słuchawki są używane, czy nie. Wykrywa on, czy jest noszony, i odpowiednio dostosowuje odtwarzanie, aby oszczędzać energię. Według firmy Sony, „Technologia precyzyjnego odbioru głosu” steruje mikrofonami w słuchawkach i wykonuje zaawansowane przetwarzanie sygnału audio, aby dokładniej wykrywać głos użytkownika podczas rozmów w trybie głośnomówiącym lub podczas korzystania z funkcji „Speak-to-Chat”.

WH-1000XM5 można połączyć z dwoma urządzeniami jednocześnie za pośrednictwem technologii Bluetooth. Gdy nadchodzi połączenie, słuchawki rozpoznają, które urządzenie dzwoni i automatycznie się z nim łączą. Ponadto użytkownik może również przełączać słuchawki na dowolne urządzenie za pomocą jednego przycisku. Ponadto WH-1000XM5 obsługuje funkcję Fast Pair firmy Google, która ułatwia określenie lokalizacji WH-1000XM5. Wykonuje się to przez nadanie sygnału dźwiękowego lub sprawdzenie ostatniej znanej pozycji. Obsługiwane są również aplikacje Google Assistant i Amazon Alexa.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej