Ujawnienie iPhone SE 3 już w marcu lub kwietniu ?

przez Eryk

Pierwsze wydarzenie Apple w 2022 roku odbędzie się prawdopodobnie w marcu lub kwietniu, według informacji Marka Gurmana w swoim najnowszym biuletynie „Power On”. Gurman wyjaśnia, że nowy iPhone SE z obsługą 5G i szybszym chipem będzie prawdopodobnie częścią zapowiedzi na tym wydarzeniu.

Ujawnienie iPhone SE 3 już w marcu lub kwietniu ?
pau_ly / Pixabay

Kiedy pojawi się nowy iPhone SE 3?

„Pierwsze wirtualne wydarzenie Apple’a w 2022 roku odbędzie sie prawdopodobnie w marcu lub kwietniu” – pisze Gurman.

W zeszłym roku Apple zorganizowało wydarzenie 20 kwietnia, aby odsłonić AirTags, nowe modele iPada Pro i 24-calowego iMaca z układem M1, Apple TV 4K drugiej generacji oraz nową opcję kolorystyczną iPhone’a 12 i iPhone’a 12 mini.

Oprócz nowego iPhone’a SE, Apple może ogłosić nowe 27-calowe komputery iMac i wysokiej klasy modele Mac mini z układami M1 Pro i M1 Max. Gurman wyjaśnia również, że jest prawie pewien, że WWDC w tym roku znów będzie wydarzeniem całkowicie wirtualnym.

Ujawnienie iPhone SE 3 już w marcu lub kwietniu ?

Chociaż były plotki, że Apple Watch Series 8 dostanie czujnik temperatury ciała, Gurman wyjaśnia, że „szum o tym stracił ostatnio”, więc nie jest jasne, czy ta funkcja jest nadal na dobrej drodze do premiery w 2022 roku czy będzie to opóźnione.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej