Uniwersalne sterowanie w iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3

przez Eryk

Opublikowane dziś przez Apple bety systemów iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 wprowadzają obsługę Universal Control, długo oczekiwanej funkcji pozwalającej sterować wieloma komputerami Mac i iPadami za pomocą jednej myszy i klawiatury.

Jak używać Uniwersalne sterowanie w iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3

Uniwersalne ustawienia kontroli są dostępne zarówno na Macu, jak i na iPadzie, a funkcja ta jest domyślnie włączona po aktualizacji do nowej bety. Na Macu ustawienia znajdziesz w dziale Wyświetlacze > Zaawansowane, a na iPadzie w sekcji AirPlay i Handoff w dziale Ogólne jest nowa opcja „Kursor i klawiatura (Beta)”.

iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3 zawierają uniwersalne sterowanie

Dzięki Uniwersalnemu sterowaniu możesz używać tego samego kursora i klawiatury na dowolnym pobliskim komputerze Mac lub iPadzie, który jest zalogowany na Twoim koncie iCloud. Na przykład, jeśli masz MacBooka, a obok niego iPada, gładzik i klawiatura MacBooka mogą być używane bezpośrednio na iPadzie.

Uniwersalne sterowanie w iPadOS 15.4 i macOS Monterey 12.3

Apple zaprezentowało Uniwersalną Kontrolę na Worldwide Developers Conference w czerwcu i początkowo mówiło, że zostanie ona wprowadzona na rynek jesienią tego roku, ale firma nie była w stanie dotrzymać tego terminu i ostatecznie opóźniła premierę.

Related Posts

Pozostaw Komentarz

* Korzystając z tego formularza, wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez tę stronę.

Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej. Zakładamy, że się z tym zgadzasz, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuj Czytaj więcej

Adblock Detected

Please support us by disabling your AdBlocker extension from your browsers for our website.